В погоні за своїми кумирами та нескоригованими стереотипами пацієнти нерідко вдаються до пластики носа як до деякої панації. Шукають визнання, порятунку, затишку і головне вдоволеності собою. Цей шлях не завжди усіяний трояндами. Пластика носа має свої переваги і недоліки. Також нерідко є і протипокази із своїми ризиками. Про все що не прочитаєш у можних журналах говоримо з відомим в усій Україні і популярним львівським пластичним хірургом Василем Олашиним.

При зміні форми носа нерідко копіюють якогось відомого людини. Наприклад, подобається знаменита зірка Голлівуду, і ми вирішуємо приміряти на себе хоча б частково її образ. Однак не всі розуміють, що іноді зробити бажане неможливо технічно. Як і зачіску - наприклад, у мене пряме волосся, а я хочу кучеряві, але це назавжди зробити неможливо, тільки з короткостроковим ефектом в кращому випадку. Так, виправити ніс складно, якщо є дефіцит тканин - хрящової, кісткової, шкірної і т. Д. Тоді ростуть ризики витончити ніс ще більше, зробити його гострим. Однак буває так, коли людина чує від хірурга, що в такій ситуації краще не експериментувати, він психологічно сприймає це як недостатню кваліфікацію лікаря і йде шукати іншого. В результаті довгих пошуків знаходить і отримує досить несподіваний результат. Пластика носа у Львові — це баланс між рішеннями. І рішення пластичним хірургам доводиться приймати різні.

Тут важливо розуміти, що операції ці платні, тому лікар, який володіє необхідними знаннями та вміннями, відмовлятися від них просто так, тому що йому не хочеться, не стане. Лікарі рідко коли обманюють і йдуть на угоду з совістю. Тому, щоб уникнути розчарувань в результат пластика носа львів фото, слід зібрати хоча б три думки компетентних і визнаних лікарів, щоб оцінити свої перспективи. Тоді розчаровуватися не доведеться.

У носа є каркас. Ми коли дивимося на нього, нерідко ототожнюємо з дахом будинку. Так, і у того, і в іншого є скат. І якщо помилитися в процесі операції, можна порушити каркасність а відта і зовнішній вигляд. Ніс може провалитися, зміститися або навіть завалитися. У деяких випадках з операцією не витримує перегородка носа, тому що її сильно стоншено. Пластичний хірург не заглядає в порожнину носа, він зазвичай дивиться зверху. Він розуміє, що ніс повинен стати іншим, більш витонченим — і це завдання зрозуміле. І він не буде відволікатися на роздивляння порожнини носа, а стежить за спаданням післяопераційного набряку. ЛОР-хірург стежить за станом всередині. І в цьому його перевага. Кваліфікація в цій галузі не лише допоможе, але й врятує від небажаних конфузів.

Адже можуть утворюватися синехії і спайки усередині порожнини носа, що не дозволяє повноцінно дихати носу потім. І якщо синехії починають утворюватися, вони можуть потім протягом усього життя переслідувати людину.

Важливо розуміти, що операція на зовнішньому носі, як і на перегородці носа, як правило, в більшості випадків справа одноразова. І якщо до роботи беруться лікарі не тої кваліфікації — то доведеться виправляти помилки. Пластику носа небажано а деколи й неможливо переробити. Виправляти за кимось — проводити вторинну операцію. Тому що слизова і шкіра - все по черзі відшаровується, ніс розбирається, в тому числі і перегородка, потім надається правильна форма, слизова вшивається, тампонується (ставлять спеціальні тампони, які зсередини створюють каркас), зверху накладають гіпсову пов'язку, щоб людина сама не чіпала пальцями оперативну зону, щоб все не з'їхало на бік, коли він лягає спати. Гіпс застигає і дає потрібний каркас. Все зростається, і все - виправити щось буде вкрай складно. І ось зробити так, що в цьому році хочу ніс як у Анджеліни Джолі, а в наступному - як у Брітні Спірс, неможливо. Ця історія може привести до сумних наслідків, як, наприклад, у Майкла Джексона.

У числі зовнішніх ускладнень також є свої несподіванки. Можуть залишилися рубці - замість косметичного рубчика келоїдні великі вм'ятини, заломи, зморшки. Тут можна коригувати ін'єкційної косметології або реопераціями, коли ставиться імплант з хряща або спеціального медичного пластику, який організм сприйме нормально. В нашій клініці пластичної хірургії ми працюємо з вторинними операціями досить часто.

Всередині може розвиватися така проблема, коли ніс звужений і дихати людина нормально не може. А є ще проблема клапанного ефекту. Коли ми різко вдихаємо в себе повітря, крила носа підтягуються до перегородки. А в процесі операції крила можуть так витончитись, що у них з'являється надлишкова рухливість. Людині доводиться навіть притримувати їх при такому глибокому носовому вдиху.

Тому слід з розумінням ставитись до того, якщо ЛОР-лікар або пластичний хірург каже, що питання вирішити складно. Тоді краще не втручатися. На сьогоднішній день альтернативою стає ін'єкційна косметологія. Ця цілком керована процедура - лікарський препарат вводять, і його можна потім прибрати - поставити шприц і витягнути ліки назад. Ін'єкційна косметологія добре прибирає вм'ятини, виправляє горбки. Так, доводиться робити періодично, але цей інтервал не раз в два тижні або на місяць, а це раз на півроку або на рік. Такий захід позбавляє від скальпеля, психологічних травм, все завжди можна коригувати по ходу.

І ще важливо пам'ятати, що така операція не може бути дешевою, так як вона копітка. Не слід іти на поводу спокуси в низькій ціні У ЛОР-хірурга, що володіє необхідною кваліфікацією, вона оцінюється від 25 тисяч гривень. Відповідно, якщо пропонують зробити її за 5 або навіть 10 тисяч гривень, тут варто задуматися. Адже повернути все як було вже навряд чи вийде.

Але є й хороша новина. В клініці пластичної хірургії на Чорновола ми працюємо з такою технологією як уомпютерне прогнозування та млоделювання. Думаю що ми завжди зможемо знайти спільне бачення і створити саме такий носик котрий не тільки вас прикрасить, але й буде функціональний і не зашкодить вашому здоров'ю.

Чекаю на консультаціях: Василь Олашин, +38 097 700 6263