Детальніше: як оновити ванну, фарбування ванни, реставрація чугунної ванни, ремонт ванни, шліфування ванни, читайте у нашій статті.

Є простий і дешевий спосіб, оновити інтер'єр ванни, в такому кольорі, про який ви мрієте. Перевірте, як оновити ванну!

Реставрація ванни: інструкція

Реставрацію ванни можна виконати самостійно. Ми показуємо, як оновити ванну. Знищений інтер'єр ванни слід пофарбувати міцною фарбою поліуретану, яка як на дотик, так і зовні дивно нагадує емаль. Великий асортимент фарб дозволяє кожному вибір відповідного кольору. Перш ніж приступити до робіт, і ремонту ванної кімнати, ви повинні пам'ятати про те, що кожен крок важливий. Тому реставрацію ванни слід виконувати точно, без зайвого поспіху. Якщо ви забудете про це – фарба може швидко відлущитися і вся робота піде нанівець. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете виконати цю операцію самостійно, ви можете звернутися до професіоналів, для яких реставрація ванни Івано-Франківськ є простим ділом.

Реставрація ванни: як приготувати і застосовувати фарбу

Перш ніж ви почнете фарбувати ванну, чекайте 10 хвилин, поки інгредієнти добре між собою з'єднаються. Кожен раз, ви змішуєте стільки фарби, скільки потрібно на одноразове нанесення. Якщо ви підготуєте її занадто багато – невикористана частина висохне і буде не придатна для використання. Коли етап фарбування ванни буде занадто довгий, фарба також висохне на пофарбованій поверхні. Тому нанесення одного шару може тривати максимум 2 години. Час роботи: 4-5 годин.

Пам'ятаєте!

Перш ніж приступити до робіт, і ремонту ванної кімнати, ви повинні пам'ятати про те, що кожен крок важливий. Поліуретанова рідка фарба шкідлива для вашого здоров'я, та вогненебезпечна. Перш ніж ви розпочнете оновлення ванни та її фарбування, вимкніть газову плиту і подбайте про гарну вентиляцію. Працюйте в захисній масці і рукавичках. Фарбою поліуретану не слід фарбувати при температурі нижче 50С.