Дитяче, якісне взуття - один з основних елементів гардеробу. Воно не тільки прикрашає, але й найбільше піклується про дитячі ніжки. 90% немовлят народжуються зі здоровими ногами, але лише 20% дорослих не мають жодних проблем зі стопами. Ми підготували для вас корисні поради щодо того, як грамотно вибирати взуття дитяче в інтернет-магазині. Ми також представляємо торгові марки, для профілактики плоскостопій та особливого догляду за дитячими ніжками.

1. Вимірюйте розмір систематично

Вимірюйте стопу дитини кожні 2-3 місяці. Ноги дитини ростуть дуже швидко, в середньому близько 1 см на рік. Немає ризику, що дитина буде носити занадто маленьке взуття. Це може призвести до серйозної деформації стоп та утворення дефектів. Ви можете виміряти стопу вдома за допомогою контуру та довжини, або відвідати професійний магазин, де кваліфікований персонал допоможе вам виміряти стопу дитини. Систематично міряйте взуття вашої дитини, адже кожна дитина розвивається по-різному.

2. Дитина ходить босоніж

Поки ваш малюк не ходить, надягайте йому лише шкарпетки, вони захищатимуть його від холоду, та дозволять вільно рухати пальцями. Перш ніж почати думати про те, як вибрати взуття для дитини, нехай ваш малюк ходить босоніж якомога більше.

3. Виберіть перше взуття

Для немовлят, які роблять перші кроки, ми рекомендуємо взуття, яке ідеально підходить для цієї унікальної місії та перших поїздок. Воно відповідає усім рекомендаціям та гарантує безпечну пригоду для прогулянок. Взуття з верхом над щиколоткою стабілізує ногу, закріплення на шнурках або липучках дозволить вам підігнати взуття до ширини ніг дитини.

4. Зверніть увагу на верх взуття

Носок взуття повинен бути високим та широким, дитина повинна мати можливість вільно рухати пальцями. Занадто вузьке взуття викликає здавлювання пальців ніг, що призводить до їх деформації. Пальці на ногах, особливо на першому взутті, повинні бути закруглені, щоб дитина не спіткнулася.

5. Матеріальні питання

Матеріал, з якого зроблено взуття, надзвичайно важливий. Він повинен бути адаптований до умов, в яких буде використовуватися взуття. У літньому сезоні взуття повинно вбирати піт, оскільки волога сприяє розвитку мікозу. Натуральна шкіра та високоякісні текстильні матеріали - найкращі. Взуття також повинно бути легким, щоб не перешкоджати ходьбі.

6. Тільки нове взуття для дітей

Взуття пристосовується до індивідуальних особливостей дитини, а взуття після братів та сестер сприяє успадкуванню характеристик попереднього власника. Деформоване взуття може порушити розвиток стопи дитини.