Боротьба з бур'янами забирає у садівників і городників багато часу і сил, позбутися від бур'яну - мрія будь-якого дачника. Знищення бур'янів можна домогтися різними методами, вони відрізняються за складністю та трудомісткості. У цій статті розбираємося - які вибрати саме вам.

Придбати ефективні гербіциди для боротьби з бур'янів ви можете в інтернет-магазині lnzweb.com, пройшовши за посиланням https://lnzweb.com/zzr/herbicide!

1. Гербіциди

Самий ефективний спосіб позбавлення від трави - гербіциди. Засоби бувають суцільної і вибіркової дії. У першому випадку зручно обробляти велику площу під посів. Після обприскування непотрібна рослинність засихає. Гербіциди вибіркової дії працюють в залежності від виду культур, препарат при цьому розкладається в ґрунті протягом декількох тижнів.

2. Обробка вогнем

Позбавлятися від бур'янів можна починати вже з осені. Після того, як урожай зібраний, землю необхідно підготувати до нового сезону. Сухі бур'яни потрібно зібрати граблями і спалити. Це допоможе скоротити кількість трави в наступному році. А щоб закріпити результат, треба обробити вогнем всю територію городу.

Якщо ділянка не дуже велика, можна зробити це за допомогою паяльної лампи. Для великих територій можна використовувати, наприклад, граблі. На них потрібно намотати просочену горючою речовиною ганчірку і пройтися по грядках. Не забудьте захистити держак грабель від загоряння. Надовго затримуватися на одному місці не треба, досить поверхневого обробітку грунту.

3. Змішана посадка

Щоб скоротити число бур'яну, можна використовувати метод змішаної посадки, коли на одній грядці висаджують разом кілька різних видів рослин. При цьому потрібно враховувати сумісність рослин і їх вплив один на одного. Важливо також рослини розташовувати близько, без проміжків. В цьому випадку для росту сміттєвої траві не залишиться місця. Ущільнені посадки ефективно стримують розростання бур'янів і радують око.

4. Подвійний урожай

Різні види овочів і трав дають урожай не одночасно, і після збирання ранніх культур не варто залишати грядки порожніми. Незасаджену землю швидко атакують бур'яни, і щоб цього не допустити, можна повторно засіяти грядки швидко зростаючими рослинами. Якщо у ваші плани не входить ще один урожай, то можна засіяти землю сидератами, наприклад, гірчицею. Згодом зелень трав-сидератів виступить в ролі добрива для ґрунту.