Зовнішнє ведення бухгалтерського обліку і подвійна бухгалтерія, управління бухгалтерського обліку, управління і обробка податкових декларацій для фізичних і юридичних осіб, звіт про прибутки і збитки, або облік і контроль ПДВ все це можна замовити у нас. Управління бухгалтерського обліку представляє собою безліч форм, і кожен клієнт має свої потреби. Вартість бухгалтерських послуг залежить від періоду на який треба замовити послуги.  

Вибрати бухгалтерські послуги у відповідності з їх потребами, скористайтесь обліком онлайн, відвідайте нас, ми будемо раді Вам допомогти адаптуватися!

Вам потрібно перемістити строк для подання податкової декларації? Ви прострочили всі терміни та податкові зобов'язання? У Вас є потреба в консолідованої фінансової звітності або проміжних фінансових відомостях? Ми пропонуємо безперервні обробки бухгалтерських документів і всеосяжного обліку з гарантією якості.

Ви з Дніпропетровська чи з Києва? Приїдемо к Вами, і облік поставимо у відповідальність.

Безперервний облік ми можемо реалізувати у власних приміщеннях для Вас, що дає краще уявлення про поточну економічну ситуацію. Наше зовнішнє бухгалтерське обслуговування вигідно, зокрема, через те, що Вам не треба буде наймати штатних бухгалтерів на власні підприємства малого бізнесу, для яких тримати власних робітників, невиправдано дорого.

Безперервна обробка бухгалтерських документів. Представлення інтересів перед органами державної влади, обробка складної заробітної плати, комплексної переробки бухгалтерського і податкового обліку, консультування в галузях, пов'язаних з обробкою бухгалтерського обліку, обробки бухгалтерських звітів та інші послуги відповідно до потреб Вашої компанії.