Для оптимального і гармонійного розвитку малюка в дитячій кімнаті повинні бути створені комфортні та сприятливі умови. Батьки прагнуть обладнати кімнату так, щоб вона була максимально затишною, функціональною та комфортною.

Дитячі ліжка мають бути зручними, якісними, екологічними, безпечними та, звичайно ж, красивими, щоб воно не тільки вписувалось в інтер'єр кімнати, а й подобалася дитині, дитячі ліжка Delavega будуть відповідати всім цім вимогам. Для батьків важливі такі характеристики, як зручність переміщення, можливість поєднати ліжечко зі своїм спальним місцем, наявність висувного ящика для зберігання речей та іграшок.

З яких матеріалів виготовляють ліжка для дітей

Від матеріалу, з якого виготовлено дитяче ліжко безпосередньо залежить її міцність і здоров'я немовляти. Найпоширеніші матеріали, використовувані у виробництві дитячих ліжечок, це натуральне дерево, пластик, метал, ДСП. Розглянемо більш докладно особливості кожного матеріалу.

ДЕРЕВО

Дерев'яні ліжка, безперечно, займають лідируючі позиції. Екологічний чистий матеріал володіє дихаючими властивостями, що цілюще впливає на самопочуття і дитини. У виробництві використовують різні породи дерева. Найбільш економічні варіанти, це ялина, береза та сосна. Більш міцні, і відповідно, більш дорогі породи дерева - вишня, дуб та бук. Не варто забувати, що чим міцніше матеріал, тим менше він буде піддаватися механічним пошкодженням.

Меблі, виконані з натурального дерева, органічно виглядає в інтер'єрі будь-якого стилю, вона виглядає благородно і добротно. Моделі дерев'яних ліжок можуть бути найрізноманітнішими: класичні моделі з нефарбованого дерева, або покриті різними фарбами з нанесеними малюнками.

МЕТАЛ

Металеві дитячі ліжка звичайно набагато надійніше, ніж дерев'яні та здатні виростити не одне покоління дітей, однак у цього матеріалу є істотний мінус. Метал - холодний матеріал і дитині може бути в такому ліжечку незатишно. Якщо ви зважилися на покупку металевої ліжечка, радимо подбати про її додаткове утеплення.

ПЛАСТИК

Пластикові ліжка в порівнянні з дерев'яними і металевими, виглядають більш сучасно і стильно. Вони мають невелику вагу і прості в догляді, зустрічаються моделі найрізноманітніших забарвлень і варіантів виконання.

Головний критерій, за яким варто вибирати, це якість пластика. В процесі виробництва недобросовісний виробник може використовувати шкідливі або токсичні речовини. Перш ніж зробити покупку, ознайомтеся з усіма документами, що додаються до даного товару виробником, і переконайтеся в тому, що якість на належному рівні.