Безпека людини, дитини, працівника має завжди стояти на першому місці в списку будь-яких пріоритетів, бо немає нічого більш безцінного, ніж життя та здоров’я. Тому не дивно, що попередження травматизму виходить на перший план в організації праці, навчання. А це означає, що куточок безпеки життєдіяльності можна побачити в кожній установі. Зрозуміло, що стенди для ОБЖ мають суттєві відмінності в залежності від того, де вони мають бути застосовані: кожна галузь, кожне підприємство має свої небезпеки, а тому й інформаційні стенди будуть різні. Так само має значення вік тих, для кого створюються стенди цієї категорії.

стенди для ОБЖ

1. Стенди з ОБЖ для самих маленьких. Це та стендова продукція, яка має бути в дитячих садочках, гуртках, ІРЦ, в усіх місцях, де діти проводять чимало часу. Саме ці стенди є найбільш яскравими, мають дуже багато малюнків, які підказують дитині план дій під час виникнення небезпеки. Картинки для дітей мають бути максимально прості та зрозумілі. Який зміст мають ці плакати? Вони розповідають про найчастіші небезпеки як вдома, так й на вулиці. Це гості предмети, ліки, газ та електрика, відчинені вікна – це вдома. Дорога, незнайомці, вибухонебезпечні предмети, будівництва – це на вулиці.

2. Куточки безпеки життєдіяльності для школярів. Для учнів початкової школи теж використовують дуже багато картинок, але вже й додається текст, короткі інструкції щодо дій в небезпечних ситуаціях. Для середньої та старшої школи мають попит стенди, які містять інформацію як діяти, які приймати рішення, як надавати першу допомогу. Техніка штучного дихання, непрямого масажу серця, надання допомоги при втраті свідомості – це те, що варто вміти кожному.

3. Стенди для різних галузей. Стенд "Охорона праці" є обов’язковими для всіх підприємств, виробництв,установ, закладів освіти та здоров’я, магазинів і перукарень, тощо. Такі стенди містять загальну інформацію: правила дій під час пожежі; будова вогнегасників, які є в наявності, інструкція з їх використання; дії при отриманні людиною електротравми, перенесення постраждалих. Обов’язковим є блок з інструкціями по наданню першої допомоги при травмах різного походження. Додатково має бути розміщена інформація з охорони праці, яка стосується саме цього виробництва чи установи. Правила безпеки під час зварювальних робіт чи комп’ютерна безпека – залежить від посадових обов’язків працівників.

Які б стенди Ви не потребували, ми завжди готові їх виготовити або розробити для Вас індивідуальні макети. Вся стендова продукція виготовляється з високоякісного пластику ПВХ, друк на плівці Оракал. Всі наші вироби можна не лише протирати, а й обробляти спиртовмісткими антисептичними засобами та слабкими хлорними розчинами.

Джерело: https://stendall.com/