Захворіла дитина? А у вас немає часу їздити до лікарні та відстоювати величезні черги? Ви можете скористатись послугою виклику педіатра додому. Завдяки посиланню dobrodoc.com. До вас приїде кваліфікований педіатр і надасть всю необхідну допомогу дитині.

Педіатр займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань у дітей до 18 років. Якщо ви викликаєте спеціаліста додому, то треба пам'ятати про те, що свій приїзд він здійснює з 8.00 ранку до 20.00 вечора. Перш за все лікар проводить огляд дитини та загальний стан його здоров'я. Запитує на що хворий жаліється та при необхідності може назначити здати всі необхідні аналізи, або зробити знімки. Якщо аналізи непотрібні, педіатр може одразу зробити висновки та поставити діагноз. На виїзд педіатр бере з собою все необхідне для огляду сучасне устаткування. Саме педіатр встановлює подальший план лікування хворої дитини та при необхідності відкриває лікарняний.

Чому послуга виклику педіатра так популярна?

Основні переваги виклику педіатра додому:

  • відсутність черг;
  • економія часу;
  • індивідуальний підхід;
  • доступність;
  • обслуговування на вищому рівні;
  • кваліфіковані спеціалісти;
  • сучасне обладнання;
  • можливість відкрити лікарняний не виходячи з дому;
  • обстеження проходить вдома.

Куди звернутися?

Як правило, діти хворіють набагато частіше, ніж дорослі. Тому виклик лікаря додому це дуже актуальне питання на сьогодні. Але дуже важливо, щоб до дитини приїхав спеціаліст, котрий має великий досвід роботи в цій сфері. ДоброДок в Києві має у своїй команді лише досвідчених лікарів, які вже багато років допомагають хворим. Перед тим, як потрапити до команди, лікарі проходять дуже строгий відбір. Спеціалісти постійно удосконалюють свої знання та підвищують свою кваліфікацію. На сайті можна прочитати відгуки постійних пацієнтів, які надають об'єктивну оцінку праці лікарів.

Скористатися послугою може кожна людина. Це дуже просто і доступна. Ви можете залишити заявку в електронному режимі або зв'язатись з менеджерами клініки по телефонах, та викликати педіатра додому. Все, що від вас необхідно − вказати адресу, контактний телефон та очікувати на лікаря. Спеціаліст якомога швидко приїде до вас додому для обслуговування хворої дитини. Ще одним великим плюсом виклику педіатра додому є те, що лікар приділить вашій дитині стільки часу, скільки буде необхідно. Ніхто не буде відволікати лікарю та заважати при прийомі.