Цілодобова медична допомога вдома у Полтаві

Якщо в будинку живе тяжкохвора людина або комусь із членів сім'ї знадобилася екстрена медична допомога, найкращим рішенням стане послуга виклик медсестри додому. Тепер для цього зовсім необов'язково обдзвонювати знайомих у пошуках гарного фахівця, досить просто звернутися в медичний центр «Медсестра» в Полтаві. Один дзвінок - і до вас приїде висококваліфікована медсестра, а також можливий і виклик лікаря додому.

Цілодобова медична допомога вдома

Показання до виклику медсестри додому

Послуга виклик медсестри додому незамінна в тих випадках, коли людина перенесла травматичні ушкодження, хірургічні втручання, важкі захворювання (інфаркти, інсульти) і проходить відновлення в домашніх умовах. Грамотна реабілітація передбачає обов'язкове, регулярне проведення певних медичних процедур.

Навіть якщо людина живе не одна, то напружений графік, відсутність часу та спеціальних навичок не дають можливості його близьким надати пацієнту необхідну допомогу в належному обсязі. Незамінна допомога медсестри вдома і для лежачих хворих, людей, які страждають на онкологічні захворювання, які потребують проведення певних процедур, але не мають можливості дістатися до лікарні.

Послуги медичного центру «Медсестра»

Центр «Медсестра» в Полтаві пропонує наступні види медичних послуг:

  1. Постановка клізми - введення рідин в область кишечника. Проводиться при запорах, що протікають в хронічній формі, тимчасових порушеннях стільця, загальної інтоксикації організму.

  2. Перев'язка - необхідна пацієнтам, які перенесли оперативні втручання або травматичні ушкодження. Дана процедура включає в себе обробку та дезінфекцію рани (шва), заміну бинтів. Показаннями до перев'язки можуть послужити обмороження, свищі, пролежні, трофічні виразки, гнійні, що довго не загоюються і раневі опікові поразки.

  3. Крапельниці - можуть бути призначені пацієнту при порушеннях водно-сольового балансу, отруєннях, інтоксикації, діареї, серцево-судинних патологіях, кровотечах, зневодненні організму, порушеннях в роботі центральної нервової системи, сильної блювоти. Постановка крапельниць на дому необхідна, коли пацієнт проходить домашнє лікування або ж відсутня можливість його перебування в клініці.

  4. Внутрішньовенні та внутрішньом'язові ін'єкції - проводяться фахівцями швидко, безболісно і безпечно для пацієнта.

  5. Катетеризація - маніпуляція, яка передбачає введення катетера в порожнини, природні канали, кровоносні та лімфатичні судини людини з діагностичною або терапевтичною метою. Екстрена катетеризація потрібна при тривалій відсутності сечовипускання. Досвідчена медсестра проведе дану процедуру в комфортних домашніх умовах, допоможе хворому розслабитися і заспокоїтися, що необхідно для виключення больових відчуттів під час катетеризації.

Запросити фахівця додому можна в будь-який час доби, зателефонувавши в медичний центр «Медсестра» https://medservis.pl.ua/uk/ у Полтаві.