Цікаво і весело провести час з друзями або колегами по роботі можна в клубі активного відпочинку, який розташований в мальовничій околиці Львова. На вибір пропонуються рухливі ігри: лазертаг, пейнтбол (тактичний, спортивний, дитячий), страйкбол, а вартість залежить від дня тижня, тривалості заходу і віку учасників. Популярна гра лазертаг проводиться на свіжому повітрі або в закритому приміщенні, тому грати в неї можна в будь-який час року.

Відмінні особливості гри лазертаг

Для любителів активних і рухливих ігор обов'язково варто спробувати щось нове, так як лазертаг гарантує отримання яскравих емоцій і незабутніх вражень. У гру можна грати дітям у віці від шести років, а вартість однієї години гри коштує 180 гривень.

До відмінних особливостей цієї гри відноситься наступне:

  • можливість грати будь-яким учасникам без фізичної підготовки;
  • не потрібно спеціальне екіпірування;
  • безпека (не використовуються кульки з фарбою, як у пейнтболі);
  • використання зброї, схожої на справжню;
  • висока реалістичність подій;
  • великий вибір сценаріїв;
  • точність пострілів завдяки застосуванню сенсорних пов'язок і пристосувань.

В кінці кожного раунду можна подивитися статистику і ознайомитися з кількістю точних пострілів і промахів. Завдяки цьому гарантується прозорість гри, при цьому грати можна в будь-якому зручному одязі.

Лазерний пейнтбол або лазертаг - це динамічна і захоплююча гра, яка користується великою популярністю у дорослих та дітей. Це відмінний варіант для корпоративу, в результаті можна згуртувати команду, яка працює спільно для досягнення спільної мети.

Головні переваги лазертаг

Лазерний пейнтбол у Львові подарує масу позитиву і гарного настрою, а правила гри прості і зрозумілі кожному. Можна вибрати будь-який сценарій, наприклад, заснований на історичних подіях або який-небудь популярній комп'ютерній грі.

Учасники діляться на дві команди приблизно по 5-6 чоловік, на них надягають сенсорні пов'язки. Таким чином, вони відрізняють супротивників, по яким необхідно стріляти зі спеціальної ігрової зброї. Події прирівняні до справжніх, а точність прицілу і пострілу не залежить від погодних явищ, так як використовується сенсорне обладнання.

Варто відзначити, що в лазертаг можна грати на вулиці або в закритому приміщенні. Клуб активного відпочинку у Львові пропонує гру на свіжому повітрі, на спеціально обладнаній території. Це унікальна можливість цікаво провести час з друзями на природі і отримати позитивні емоції, адреналін та гострі почуття.

Крім активних ігор в клубі Львова можна відпочити на природі, а саме в упорядкованій альтанці. Все необхідне можна замовити в клубі: мангал, посуд і т.п. Тут можна відзначити день народження або корпоратив, замовити кейтерингові послуги. Для самих маленьких є дитячі ігрові майданчики, які повністю відповідають стандартам і вимогам безпеки.