Сучасний темп життя безпосередньо впливає на бізнес. У більшості випадків початківець власник інтернет-магазину очікує отримати результати в максимально стислі терміни. При цьому досвідчені бізнесмени прораховують все на кілька кроків вперед, так як знають, що планомірні дії приносять вищі результати, ніж спонтанні рішення.

Скільки триває просування сайту

Саме тому в сучасному світі існує кілька шляхів просування сайту:

  • швидкий - з використанням нелегальних способів розкручування, що дозволяє підняти сайт в топ і не отримати необхідного трафіку, паралельно піддавши його ризику блокування у пошукових системах;

  • розмірений - припускає покрокове просування в кілька етапів, що включає процес оптимізації та ряд процедур, що дозволяють домогтися високих результатів, які будуть зберігатися протягом тривалого періоду часу.

Останній метод пропонують використовувати своїм клієнтам фахівці компанії IST, що володіють великим досвідом у сфері створення і розкручування сайтів.

Що впливає на терміни просування сайту

Підвищення позиції web-ресурсу в пошуковій видачі є індивідуальним процесом. Одним сайтам досить і одноразового виведення в топ, в той час як інші потребують постійної оптимізації та безперервному використанні інструментів для просування. Як правило, терміни просування сайту і тривалість його перебування в топі залежить від декількох факторів:

  1. Рівень конкуренції. Чим вище цей показник, тим складніше розкрутити сайт. Більш того, висока конкуренція вимагає постійної підтримки web-ресурсу і його оптимізації для збереження лідируючої позиції.

  2. Форма пошукової системи. У кожному пошуковику час індексації сайтів різний. Тому період перебування web-ресурсу в топі пошукових систем Yandex і Google може суттєво відрізнятися.

  3. Стан і тип сайту. Нерідко для ефективного просування сайти потребують додаткової оптимізації, термін виконання якої безпосередньо залежить від обсягів ресурсу.

У зв'язку з цим точно назвати кількість часу, необхідне для просування сайту можливо лише після попередньої оцінки ресурсу. Як правило, на досягнення поставлених результатів може піти від 2-х тижнів до 3-х місяців, у залежності від якості створеного сайту, його наповнення, оптимізації та рівня конкуренції на ринку.

Чому поступово просування більш ефективно

Чим вище швидкість просування web-ресурсу, тим вище шанс його блокування пошуковими системами. Крім того, швидке просування орієнтується на досягнення певної позиції в топі, а не на залучення покупців, на відміну від поступової розкрутки сайту, здатної не тільки просувати ресурс, а й поступово збільшувати дохід компанії в міру розкручування її сайту.

Якісне просування комерційного web-ресурсу можна замовити на сайті https://istec.com.ua, де досвідчені фахівці зможуть домогтися для власника бізнесу кращих результатів