Ключовим елементом, що відрізняє професійну косметик лореаль та косметику з аптеки чи магазину, є її склад. У професіональній косметиці безумовно є більш активні компоненти, завдяки яким вони досягають високої ефективності. Важливо, щоб продукт з такою розвиненою дією був адаптований до типу шкіри, тому придбати її можна тільки через фахівців - косметологів. Професійна консультація дозволяє оптимально адаптувати косметику до типу та стану шкіри клієнта, що гарантує безпеку використання та підвищує її ефективність.

Виробники професійної косметики

Компанії, що виробляють професійну косметику, мають власні лабораторії для постійних досліджень нових та ефективніших речовин, які забезпечать здоров'я шкіри та молодий зовнішній вигляд. Через зміну кліматичних умов, перебування в приміщеннях з кондиціонером та опаленням, шкіра постійно піддається впливу факторів, що прискорюють процес старіння та сприяють погіршенню її стану. Ось чому важливо забезпечити шкіру речовинами, які продовжать її молодість завдяки правильному догляду.

На ринку існує багато різних видів косметики. Серед десятків підрозділів можна виділити також косметику:

  • професійну
  • домашню.

Останні широко доступні в аптеках і навіть супермаркетах та магазинах зі знижками. Перші - як правило, можливо придбати лише в магазинах, які мають спеціальні полиці з професійною косметикою, або у оптових магазинах косметичних товарів. Тому що її купують переважно косметологи та професіонали краси.

Відмінності в складі професійної косметики

Варто зауважити, що професійна косметика - це не тільки інша марка і зазвичай більш висока ціна. Це також зовсім інший склад, набагато більша кількість активних інгредієнтів, які при неправильному використанні можуть принести більше шкоди, ніж користі. Тому, хоча вона теоретично доступна для всіх, професійна косметика не рекомендується любителям.

Видно, що деякі великі косметичні компанії продають дві косметичні лінії: перша, широко доступна в аптеках, це косметика для домашнього використання, а друга, професійна косметика, найчастіше продається в салонах краси, має більшу концентрацію інгредієнтів. Теоретично потрібно мати спеціальні повноваження, щоб купувати професійну косметику, але на практиці кожен має доступ до неї, доклавши трохи зусиль.У деяких випадках самостійне використання професійної косметики некваліфікованою людиною може бути небезпечним.