Полювання, це цікаве хобі для багатьох. Але, для того щоб полювання доставило максимум задоволення, повинно бути спеціальне спорядження і патронташі и фіксаторі патронів. Все це, ви можете придбати в компанії «Ібіс», яка спеціалізується на продажу зброї і комплектуючих для нього. Патронташ це зручний аксесуар, для зберігання патронів. Мережа магазинів магазин «Ібіс» пропонує сучасне оптичне обладнання для професійних користувачів, армії і поліції, мисливців і любителів природи.

Види патронташа різноманітні:

  • Патронташ-жилет, це універсальна модель, яка не тільки зручна при пересуванні, але і захищає патрони від вологи і забруднень.
  • Патронташ на приклад - дає можливість перезаряджати зброю швидко, що дуже актуально на стрільбищах і полюванні;
  • Мисливський патронташ - має безліч відділень та осередків для супутніх аксесуарів і перенесення речей;
  • Патронташ шкіряний,- виконаний з якісної шкіри, він зручний і довговічний. Тому, купуючи такий вид патронташа, ви надовго забудете про незручності;

Чому обирають нас?

1.      Великий асортимент з гарантією якості. Завдяки нашим неперевершеним цінам і відданості дружньому обслуговування клієнтів, ми прагнемо забезпечити відповідальних власників зброї високоякісною вогнепальною зброєю і аксесуарами. У нас є все: від мисливської гвинтівки до зброї вищого розряду і комплектуючих.

2.       На додаток до нашого великого вибору вогнепальної зброї ми пропонуємо патрони, патронташі, фіксатори, запчастини та спорядження. Як провідний і один з перших онлайн-дилерів зброї, ми завжди тримаємо на складі популярні моделі і обслуговуємо всіх любителів вогнепальної зброї швидко і без проблем.

3.      Цінова політика з програмою лояльності дозволяє істотно заощадити на покупці.

На сайті: https://ibis.net.ua, в каталозі є все необхідне для полювання. Купівля вогнепальної зброї та аксесуарив зроблять вашу стрілянину і полювання набагато приємніше і ефективніше. Так чи інакше, покупки поліпшать ваш досвід стрільби. Ми ставимо своїм завданням запропонувати вам аксесуари і вогнепальну зброю преміум-класу на вигідних умовах. Ви можете бути впевнені, що отримаєте кращі ціни на всесвітньо відомі товари від миррових виробників. Скористайтеся нашими пропозиціями і оформляйте покупку, не втрачаючи часу. Вас чекає кращий сервіс, уважний персонал, послуги доставки по всій території країни. Чекаємо вас за покупками!