Як правильно лікувати алкоголізм та наркоманію?

Пройти ефективне, комплексне лікування наркоманії у Києві, реабілітацію при алкогольній залежності анонімно та з подальшою допомогою в соціальній адаптації пропонує наркологічний центр «Реванш». Більше 10 років своєї успішної діяльності спеціалізована установа довела свій професіоналізм і досягла бездоганну репутацію.

Методи лікування наркоманії та алкоголізму

Методи лікування наркотичної залежності

Лікування наркотичної залежності починається зі зняття наркотичної ломки за допомогою детоксикації. Очищення організму від залишків наркотику проводиться медикаментозними препаратами, очисними крапельницями, як вдома, так і в стаціонарних умовах. У деяких випадках на початкових стадіях лікувального курсу пацієнту призначається антидотна терапія, прийом медикаментозних препаратів.

Це заходи першої допомоги, що дозволяють лікувати хімічну залежність, стабілізувати фізичний і психічний стан пацієнта. Потім настає черга психологічної роботи. Спочатку психотерапевти займаються з пацієнтом індивідуально, допомагаючи йому сформувати правильні мотивації, визначити причини розвитку залежності і знайти способи їх усунення. Потім до індивідуальної роботи додаються заняття в групах взаємодопомоги за принципами програми «12 кроків», елементи працетерапії та арт-терапії, сеанси сімейного системного психоаналізу, Гештальт-терапія.

Лікування проводиться в умовах госпіталізації, де для пацієнтів створюються оптимальні умови, що сприяють фізичне та психологічне відновлення.

Лікування алкогольної залежності

Лікування алкоголізму в Києві у спеціалізованій клініці починається з усунення фізіологічної залежності. Як правило, пацієнти потребують медичної допомоги, спрямованої на виведення їх із запою, зняття похмільного синдрому, лікування білої гарячки і алкогольного отруєння. Всі ці послуги фахівці центру надають цілодобово, в домашніх умовах.

Домогтися стану тверезості і тимчасово купірувати тягу до вживання спиртного допомагають методи: кодування (медикаментозне, гіпноз, навіювання, аутотренінг), підшивка. Вони ефективні не у всіх ситуаціях і проводяться за індивідуальними показаннями.

Подальша програма реабілітації багато в чому схожа з методами лікування наркотичної залежності. Пацієнти працюють з психологами індивідуально, відвідують заняття у групах взаємодопомоги та сеанси сімейної психотерапії. Також успішно застосовуються методи арт-терапії, когнітивно-поведінкової терапії, працетерапії та Гештальт-терапії.

Соціальна реабілітація

Після завершення лікувального курсу при наркоманії та алкоголізмі слідує стадія ресоціалізації. Ще під час перебування у клініці лікарі допомагають реабілітантами відновити втрачені особисті якості та міжособистісні зв'язки, отримати знання і навички, необхідні для подальшого життя і перебування в соціумі.

Велика увага приділяється особистісному, духовному зростанню реабілітантів. Психологічні бесіди, тренінги, лекції, майстер-класи, культурні заходи, постійна робота над собою сприяють зміні життєвих орієнтирів і формування нової системи цінностей. Реабілітанти вчаться взаємодії з іншими людьми, дисципліни і відповідальності, ставлять перед собою нові цілі і визначають шляхи їх досягнення.

Після виписки співробітники наркологічного центру «Реванш» продовжують піклуватися про долю своїх підопічних. Усі випускники можуть розраховувати на психологічну допомогу і підтримку, а також на сприяння у вирішенні проблем, пов'язаних з отриманням освіти, професійної переорієнтацією або підвищенням рівня кваліфікацій за чинною спеціальності, працевлаштуванням.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування у центрі «Реванш» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua