Поняття «ексклюзив» має латинське коріння. З французької, слово «ексклюзив» перекладається як виключає, а з латинської - «виключаю». Це характеристика предмета, що не схожий на інші предмети.

Ексклюзивні каблучки

Ексклюзивні каблучки ще з моменту зародження цивілізації були показником розкоші і багатства, статусу і влади. Незважаючи на те, що цінності в нашому суспільстві вже інші, отримати в подарунок ексклюзивний виріб мріє будь-яка дівчина. Ювеліри та стилісти радять врахувати кілька моментів, щоб ваше кільце стало модним, а головне, красивим аксесуаром. Каталог ексклюзивних кілець ви можете подивитися в інтернет-магазині Золотий Вік https://zolotoyvek.ua/ua

Стилістика

Ексклюзивна каблучка - це не просто прикраса, якої більше ні у кого немає. Ексклюзивні ювелірні вироби створюються майстрами вищого рівня кваліфікації з використанням кращих зразків ювелірних каменів і металів. Водночас, така прикраса має свій стиль, тому важливо, щоб стиль каблучки і загальний гармонізували між собою.

Класика

Якщо можете назвати себе консервативною людиною, але все одно хочеться неповторну прикрасу, шукайте вироби з гравіюванням. Це технологія обробки ювелірних виробів, яка створює унікальні візерунки.

Классические эксклюзивные кольца

Свою назву методика отримала завдяки граням, що утворюються після обробки, але помітні тільки під мікроскопом. Також після алмазної обробки на виробі з'являються відблиски, схожі на алмазні. Алмазна грань дозволяє зробити візерунки у вигляді захисних оберегів, етнічних мотивів, фантазійних ліній.

Романтика

Романтичним дівчатам найчастіше хочеться отримати особливу прикрасу, що підкреслила б їх індивідуальність. Переважно, в їхньому одязі домінують пастельні відтінки, тому при виборі каблучки для романтичної натури слід врахувати інкрустацію.

Романтичні ексклюзивні каблучки

Дорогоцінні камені бувають різних кольорів і відтінків. До романтичного стилю найкраще підійдуть рожеві кварц або агат, блакитні сапфір або аквамарин, ніжно бузкові аметист, олександрит, фіаніт.

Екстравагантний стиль

У дівчат, яким подобаються яскраві, насичені відтінки, нестандартні дизайни, виразні акценти і деталі, ексклюзивні прикраси є частиною їх загального стилю, тому дівчині однозначно прийде до смаку нове доповнення її колекції.

При виборі екстравагантної каблучки, пошукайте вироби з фігурними і об'ємними декоративними елементами. Красиво виглядають кільця у вигляді лебедя або сови, янгола чи букета квітів. Мікс дорогоцінних каменів, де будуть сяяти діаманти, рубіни, хризоліти, сапфіри та інші самоцвіти, підійдуть до будь-якого костюма.

Де купити ексклюзивні каблучки?

У невеликих ювелірних салонах зазвичай є тільки продукція масового виробництва, тому ексклюзив доведеться шукати вже в ювелірних бутиках. В інтернет-магазині Золотий Вік є тисячі моделей каблучок, зокрема ексклюзивних.

Майстри з однойменного заводу випустили колекцію «Exclusives», до якої увійшли навіть фалангові прикраси. Подивитися фото і ціни на каблучки від ювелірного заводу можна на їх офіційному сайті, там же можна замовити прикрасу через корзину або подивитися адреси стаціонарних магазинів.