Формат

Це елемент, який визначає, які розміри паперу, точніше кажучи, його довжину і ширину. Найчастіше використовується папір формату А4, має розмір 21см на 29.7см. Папір А3, має розмір 29.7см на 42см. Потрібно купити папір офісний ціна,та звичайно, мати пристрій для офісу, який буде в змозі подавати в систему такий великий аркуш паперу. У разі паперу для ксероксу  у нас ще є розмір A5, але він зустрічається досить рідко і має розмір 14,8см на 21см.

Щільність

Це вага, яка визначає, скільки важить один квадратний метр паперу. Одиницею виміру в даному випадку є г/кв.м. Це вирішальний елемент міцності, товщини та об'єму паперу. Найчастіше використовується факсовий папір львів щільністю 80 г/кв.м. Але бувають також більш низькі щільності, і також вищі  90 г/кв.м.

Товщина

 Це елемент, який приймає рішення про жорсткість паперу під час згортання. У разі паперу для ксероксу найчастіше зустрічається папір в 110 мікрон.

Непрозорість

Це елемент, який говорить про здатність поглинати і відбивати світло. Тут краще не займатися технічною стороною цього параметра, але досить сказати, що папір має бути достатньо стійкий, щоб текст не застряг на іншу сторону, коли його читає.

Гладкість

Це елемент з групи канцтовари львів, який може вплинути на якість друку. Чим вища гладкість, тим вищою буде якість приготовленого друку.

Класність відтінків білого

Ці поняття застосовуються найчастіше як синоніми, але є різниця в тому, як описуються ці параметри паперу. Яскравість - це здатність відображати всі кольори, які входять в склад світла. Самі білі види будуть характеризуватися загальним відображенням, яке становить близько 80-100%. Відтінки білого відносяться до прийому паперу. Чим вище цей показник, тим папір буде біліше. А чим папір буде біліше, тим краще буде якість друку.