Медичний лікувальний масаж спини Львів у високопрофесійних масажистів нашої студії сприяє зміцненню загального стану здоров'я, підминає тонус м'язів, покращує кровообіг, знімає наслідки стресу і втому. Після сеансів масажу спини відбувається прискорення обмінних процесів в м'язах і шкірі відновлюється кровообіг в усіх органах і тканинах, у тому числі і в підшкірно­жирової клітковини, постачання м'язів поживними речовинами, зменшуються набряки.

Основне призначення лікувального масажу відновлення сил і зняття напруги. Види лікувального масажу спини Сучасна медична практика класифікує лікувальний масаж на види згідно застосовуваним технікам. Найбільш широко використовуваним є класичний європейський. Такий вид масажу виконується безпосередньо в постраждалій частині тіла і ділянках до неї примикають. Застосовуються звичайні прийоми масажу, іноді використовуються допоміжні засоби масажу. Точковий або акупресура даний вид масажу припускає використання звичайних прийомів з впливом на біоактивні (рефлексогенні) точки.

Періостальний такий лікувальний масаж Львів має на увазі вплив на больові точки, які мають рефлекторної зв'язком з системами і органами людини. Масажист визначає больові точки з урахуванням локалізації болю у пацієнта і впливає на них. Сполучно­тканий передбачає вплив на рефлекторно­активні ділянки і сполучні тканини. Рефлекторний показаний при захворюваннях внутрішніх органів. Імпульснавплив на уражені органи відбувається шляхом впливу на рефлекторні ділянки шкіри. Малорухливість, яка властива для сучасного способу життя, може стати серйозною передумовою виникнення захворювань спини. На стані хребта негативно відбивається потреба приймати дискомфортно позу під час відпочинку або виконання роботи.

Лікувальний масаж спини у Львові

Масаж спини найбільш ефективний і доступний для більшості пацієнтів спосіб швидко і результативно впоратися з нездужанням, знизити психологічну і фізичну навантаження і повернути організму рухливість і колишню гнучкість. Медичний масаж спини: знімає напругу відновлює кровопостачання підвищує тонус всього організму усуває набряки підвищує еластичність м'язів. Наш масажний салон Львів допоможе розрахувати Вам кількість відвідувань масажу спини залежить від індивідуальних особливостей і об'єктивного стану хребта пацієнта. Тривалість одного сеансу, при якому опрацьовуються поперек, сідниці і плечовий пояс, становить приблизно 1 годину.

Основні прийоми, які використовуються фахівцями при масажі, погладжування, різні прийоми розминання, розтирання і вібрації. Після сеансів масажу помітно поліпшується робота всіх внутрішніх органів, організм стає бадьорим і більш витривалим. Професійно виконаний масаж спини ­ ціна відмінного самопочуття і запорука здоров'я. Важливо пам'ятати про те, що Медичний масаж спини повинен виконуватися кваліфікованим фахівцем з відповідним медичною освітою, і довіряти маніпуляції з хребтом можна тільки досвідченим і компетентним масажистам.

Лікувальний масаж шийно­комірцевої зони

Основне призначення лікувального масажу шийно­комірцевої зони зняття затиску в м'язах і поліпшення циркуляції крові в області голови, що дозволяє позбутися від постійних головних болів і навіть знизити артеріальний тиск. Найчастіше затискачем м'язів відчувають офісні працівники і ті, хто постійно працює за комп'ютером. У зоні ризику і люди, які мають неправильну поставу. Лікувальний масаж шийно­комірцевої зони захоплює область шиї, надпліччя і лопатки. Тривалість сеансу близько 30 хвилин.