Якщо ви хочете надати своїй шкірі гладкість та позбутися небажаного волосся з мінімальними больовими відчуттями, то відвідайте студію краси «DIAS» і видалення волосся лазером стане для вас незабутньою приємною пригодою.

            Фарбування волосся, макіяж, манікюр - процедури, які обожнюють жінки. Доглядом за собою займалися жінки, починаючи з часів, коли замість будинку була кам'яна печера, косметикою стававсік яскравих ягід, а одяг обмежувався шкурами убитих тварин. Прикраси складалися з сушеного листя, фруктів, а зуби тварин були «дорогоцінними» вставками і підкреслювали статус власниці. Волосяний покрив не вважався недоліком і часто на нього не звертали уваги. Поступово вимоги до доглянутості жіночого тіла зростали. Однією з неприємних косметичних процедур заслужено вважалося видалення волосся. Стародавні жінки точили плоскі камені, щоб потім загостреним кінцем «збрити» небажану рослинність. Це був прообраз сучасної бритви.

Потім, бажаючи зробити відчуття від процедури менш хворобливими, жінки змішували мед, фруктовий сироп і ароматичні масла. Потім наносили на шкіру, чекали висихання і різким рухом відривали. Результатом була гладка шкіра. Технології не стоять на місці і вриваються в усі сфери життя. Виключенням не стало видалення волосся.

Одного разу, проводячи досліди з лазером, в своїй лабораторії вчений-фізик випадково обпік поверхню кисті. Через деякий час він зауважив, що після опіку шкіра залишилася «лисою», тобто на ній не було жодного волоска. Так було покладено початок привабливій і ефективній процедурі - лазерній епіляції.

Видалення волосся відбувається за рахунок впливу світлового випромінювання на корені волосся. Лазер, як досвідчений снайпер цілиться в волосяний фолікул, обпікає його і змушує волосинку добровільно покинути свій «дім». Для закріплення отриманого результату необхідно ще кілька разів відвідати майстра, щоб волосся не виросло знову.

Лазерна епіляція в студії краси «DIAS» має беззаперечні переваги:

- повна відсутність больових відчуттів;

- лазер, видаляючи волоски, чинить додатковий вплив на пори шкіри, тим самим ліквідуючи можливість вростання волосся;

- повна безпека для здоров'я. Лазер не викликає алергії, подразнення та інших неприємних наслідків;

- швидкість обробки всього тіла не займе багато часу.

«DIAS» - диво сучасних технологій на сторожі краси і гладкості шкіри.