Затишок, комфорт в оселі у більшості людей асоціюється з теплом. Технічний прогрес швидко рухається вперед і сьогодні комфортні умови для проживання можна забезпечити завдяки використанню сучасних опалювальних систем, здатних не тільки обігрівати кімнату, а ще й бути дуже ефективними, безпечними.

Прикладом такої конструкції є електрична тепла підлога від всесвітньо відомого бренду Nexans, яку пропонує компанія «Розумний Дім». З асортиментом товарних позицій можна познайомитись на сайті https://rdim.ua/ua.

Чому варто обрати Nexans?

Норвезька торгова марка, заснована на початку минулого століття, сьогодні є світовим лідером з випуску електротехнічної та кабельної продукції.

Тепла підлога Nexans – спеціальна система обігріву приміщень, для якої характерні надійність, висока результативність, довговічність. Придбати таку конструкцію сьогодні не вважається розкішшю, це досить універсальне пристосування, яке можна встановити не тільки для обігріву приватного будинку чи квартири в багатоповерхівці, але й використовувати, як основний чи додатковий вид опалення в приміщеннях адміністративного, побутового, виробничого призначення.

Електропідлога норвезького виробника має ряд переваг у порівнянні з аналогічним обладнанням інших брендів. Перш за все, це:

  • Довготривалий термін експлуатації – на практиці доведено, що нагрівальний кабель Nexans може прослужити понад 60 років.
  • Контроль температури, що забезпечується завдяки використанню багатофункціонального терморегулятора.
  • Естетичний вигляд – конструкція монтується під покриттям підлоги, не впливаючи на інтер’єр приміщення.
  • Екологічність та безпечність – використані матеріали не шкодять здоров’ю людей, що підтверджують відповідні сертифікати.
  • Ергономічність – система не потребує додаткового місця для встановлення, так необхідного для монтажу радіаторів, трубопровідних установок.
  • Економія електроенергії – тепла підлога завдяки встановленому автоматичному терморегулятору координує витрати електричної енергії та робить її споживання досить економним.
  • Нескладний монтаж – встановлення системи можливе самостійно, без допомоги фахівців. Виконання таких робіт коштує значно дешевше, ніж монтаж трубопровідних систем.

Компанія «Розумний Дім» реалізує теплу підлогу Nexans в найкращому співвідношенні якість/ціна, крім того тут можна замовити послуги з встановлення системи та її сервісного обслуговування.