Фахівці добре знають, що нині нема такого промислового підприємства, логістичного комплексу або великого складу, де б не використовувалася вантажопідйомна техніка. Як показує практика, найчастіше для виконання підйомно-транспортних робіт використовуються мостові крани, які випускаються в самих різних модифікаціях.

кран-балка

Адже для того, щоб роботи з підйому та переміщенню вантажів виконувалися максимально ефективно і з мінімально можливими витратами, необхідно зробити правильний вибір вантажопідіймального крана. При виборі кранової установки слід враховувати багато факторів, зокрема:

  • максимальна маса вантажів, з якими доводиться працювати;
  • максимально необхідна висота підйому;
  • інтенсивність майбутніх підйомно-транспортних робіт;
  • ширина прольоту робочого майданчика;
  • відстань, на яку треба переміщати вантажі;
  • різноманіття варіантів комплектації (ручний або електричний привід, ручна таль або електротельфер необхідної вантажопідйомності);
  • умови експлуатації (відкрита або закрита площадка, пожежо- та вибухонебезпечність вантажів, інші технологічні особливості).

Як показує практика, у багатьох випадках для ефективного виконання робіт вибирають кран-балку. Взагалі, можна навіть стверджувати, що на сьогодні підвісні й опірні кран-балки мають найбільший попит і є найбільш поширеними підйомно-транспортними машинами на сучасних підприємствах. І це можна дуже легко пояснити. Фактично кран-балка - це спрощений різновид мостового крана, розрахованим на операції з відносно нетяжкими вантажами (до 20 тон).

Відповідно, ціна кран-балки - невисока у порівнянні з іншими типами вантажопідйомних кранових машин. Процес її установки на робочому майданчику досить простий, малозатратний і не займає багато часу. При необхідності її можна швидко демонтувати та перенести на іншу робочу площадку.

Що стосується процесу управління опірною або підвісною кран-балкою, то він не вимагає від оператора-кранівника якоїсь особливої кваліфікації - досить навчання протягом буквально кількох годин. Найголовніше - добре знання основ техніки безпеки при роботі з вантажопідйомним краном. Адже працювати доводиться з важкими вантажами, і будь-яке порушення правил техніки безпеки та охорони праці може привести до травмування оператора або інших робітників, які працюють в зоні експлуатації кран-балки.

Недорого купити кран-балку найкраще безпосередньо у виробника. Наприклад, Київський завод підйомно-транспортного обладнання випускає відмінну якісну кранову техніку, укомплектовану вузлами і механізмами від провідних відомих європейських виробників.

Детальніше тут на сайті https://kzpto.com.ua