Все більше і більше людей пристосовують горище таким чином, щоб воно було житловим. Вирішивши це, ви повинні пам'ятати, щоб існували там відповідні умови. Мова йде про опалення, а також про будматеріали львів ціни (http://ganok.com.ua/), які забезпечують захист від вологи.

Волога та її джерела

Які основні джерела вологи? Це, насамперед, вплив атмосферних опадів – дощу чи снігу. Ще однією поширеною причиною, є конденсація водяної пари під покриттям даху. Волога може не тільки привести до проблем в інтер'єрі, а також знищити шар даху.

Як захистити горище від вологи?

У разі мансарди, немає необхідності утеплення даху (утеплюють ганок (http://ganok.com.ua/ru/gidro-parobarieri-plivki-gidroizolyaciya/parobarier-prozoriy-strotex-110pi) мансарди), шар ізоляційного матеріалу можна укласти горизонтально, залишаючи вище холодну зону. Застосовується тоді близько 30 см ізоляції на перекриттях, відмовившись від утеплення на даху. Важливіше, що в даному випадку правильне виконання покрівлі та забезпечення її вентиляції.

Якщо ви зважитеся на адаптацію мансарди для житлових цілей, необхідно застосування первинного покриття даху ganok (http://ganok.com.ua/ru/gidro-parobarieri-plivki-gidroizolyaciya/) . Для цієї мети слід використовувати мембрану, звану також плівкою попереднього покриття. Мембрана характеризується високою паропроникністю, дозволяє відвести водяний пар з теплоізоляції. Мембрана, зробить це під час снігу та дощу, навіть якщо вони потраплять під скат даху, не заподіють ніякої шкоди.

Мембрана - це рішення настільки ефективне, що може вам замінити одночасно покриття з руберойду та опалубки. Так, дійсно, покриття з руберойду застосовується тільки при дуже малому куті нахилу ската даху або коли правильне покриття даху, також робиться з допомогою руберойду. У разі плівки з високою паропроникністю, монтаж набагато простіше, плівка може бути прикріплена безпосередньо до крокв. Потрібно, однак, в цьому випадку рахуватися з великими витратами.