Більшість людей постійно читають новини в інтернеті. Це зручніше і швидше, ніж чекати випуск новин по телебаченню або слухати їх по радіо. До того ж, в інтернеті є ще один плюс - кожна людина сама для себе вибирає, яка інформація для неї цікава, а яка - ні.

Безліч інформаційних ресурсів дозволяють залишатися в курсі подій. Але не всі вони працюють так, як хотілося б. Деякі ресурси публікують неактуальні новини, набагато пізніше, ніж це зробили інші портали. Є також низькоякісні новинні сайти, що публікують неправдиву і неперевірену інформацію. Ще один вид новинних сайтів любить заманити читача красивим заголовком, коли в самій статті відображається абсолютно інша інформація. Такі ресурси відбирають час читачів і часто просто дезінформують, не приносячи ніякої користі.

Але один з новинних порталів успішно виділяється на тлі аналогічних ресурсів. Це портал з назвою Знай. Він допомагає залишатися в курсі всіх важливих і цікавих подій. Новини тут публікуються кожні кілька хвилин, дозволяючи дізнаватися інформацію якомога раніше. Це портал, де журналісти і редактори гарантують правдивість інформації, що є дуже важливим.

Крім того, портал Знай має ряд інших переваг. Перша полягає в можливості вибирати мову оповіді: російська чи українська. Це дуже зручно для жителів різних регіонів країни. Друга перевага - це можливість розсилки новин в Viber і Telegram. Третя - підписка на групи в соціальних мережах. Таким чином, Ви завжди зможете бути в курсі всіх новин і дізнаватися про них в числі перших.

Це портал, створений для зручності, комфорту і ефективної інформативності громадян. Його відвідують кожен день тисячі людей. Основна частина - жителі України. Але є також і представники інших країн. Професіоналізм працівників порталу і любов до своїх читачів роблять сервіс одним з лідерів в новинний інтернет-індустрії.