Кожна сім'я хоче досягти максимально затишку в своєму будинку. Неймовірно приємно повертатися додому і знати, що це місце відпочинку і розслаблення, а також позбавлення від непотрібних думок і місце, де можна провести час з найближчими. Звертати уваги слід на кожну дрібницю: від якості матеріалу паркету до кольору покриття. Тим паче що укласти паркет https://oscar-parquet.com.ua/ вже не так і легко. Не зважаючи на достатньо легкі умови, укладання паркету достатньо кропітка справа.

У чому труднощі укладання паркету?

Тільки здається, що укладання паркету це зовсім легка справа, з яким може впоратися кожен. Так, виробник подбав над доступністю його монтажу, додав спеціальну різьблення на край паркетної дошки. Проте, самостійно встановити паркет буде дуже важко, адже проблема може проявити себе тільки по закінченню роботи, коли не всі стики будуть підходити один до одного або через порушення установки буквально через місяць буде скрипіти підлогу. Тому вкрай необхідно звертатися за допомогою до фахівців, які знають свою справу і правильно встановлять паркет. Крім якісної установки, фахівці допоможуть правильно підібрати паркет, щоб він відповідав тому покриттю, на яке буде встановлюватися, а також був підібраний під переваги замовника. Після цього, фахівці допоможуть встановити паркет в будь-який зручний для замовника час, яке можна узгодити індивідуально. Компанія «Оскар» піклується про своїх клієнтів і надає послуги найкращим чином. Але що робити, якщо у будинку немає паркету але хочеться щось змінити?

Фарбування підлоги для вдалого інтер’єрного рішення

Але якщо можливості укласти паркет немає, а все ж таки хочеться чогось нового, то найбільш оптимальним варіантом стане фарбування підлоги. Це також достатньо кропіткий варіант, адже без допомоги фахівця достатньо складно пофарбувати підлогу самостійно. Вся справа в алгоритмі фарбування. Спочатку треба відшліфувати підлогу, аби наступне покриття достатньо легко наносилось, та експлуатація підлоги була комфортною у майбутньому. Наступним етапом є нанесення спеціального покриття, яке надасть поверхні необхідного блиску та підготує для наступного кроку. І вже останній крок є вирішальним. За допомогою спеціального масла можна домогтися різного ефекту від обробки. Це може бути дзеркальний блиск або матовість на підлозі. А також певний відтінок кольору, який треба обрати індивідуально, ґрунтуючись на власні смаки та деталі в інтер’єрі.

Фахівці зроблять роботу на найвищому рівні, при цьому витрачені кошти будуть коштувати свого та робота залишись задоволеним навіть най прискіпливішого замовника.