Пригонимо б/у машину з Польщі для їзди по Україні

Купити авто з Польщі за короткий термін и по низькій ціні можливо з компаниєю "Крок в ЕС". Пригін автомобіля здійснюється за 5 днів в Ваше місто. Замовити машину з Польщі зі знижкою 37% можна на сайті Компанії. Ви давно бажаєте купити машину в Польщі, але не хочете самостійно займатись питаннями пошуку, оформлення, проходження митниці, пригону, від яких голова їде обертом? З нами не існує ніяких перешкод на шляху до автівки вашої мрії. Увесь цивілізований світ сьогодні їздить саме на автомобілях, пригнаних з Польщі.

Причини купити саме авто з Польщі:

1. Безперечна ціна. Ціна на машину з Польщі порадує найраціональнішого покупця. При активному пошуку на сайтах з продажу авто можливо знайти достойний сімейний джип 2007 року випуску від 4000 євро. Якщо ви хочете пригнати машину з Польщі під розмитнення, тоді варто розглядати тільки авто випущене не раніше 2010 року та не менше за стандарту Євро-5. Ціна на седан 2012 року з перебігом 100 000+ починається від 3000 євро.

Дізнатися більше про авто з Польщі можливо ТУТ

2. Дивовижна якість. Спеціалісти нашого центру виконують повне технічне обстеження авто на вияв дефектів, невидимих оком проблем. За рахунок правильної експлуатації на рівних дорогах, періодичного візити до СТО, наявності страховки, ви можете придбати автомобіль не гірший, ніж з автосалону. 3. Пригнати машину з Польщі можливо за 5 днів! Близьке розташування Польщі до кордону з Україною та налагоджена логістика наших водіїв — ваша реальна можливість радіти водінню за кермом новенького євроавто вже у ближчий тиждень.

Купити машину в Польщі з гарантією під ключ

Якщо ви не націлені переплачувати за авто в Україні — відмінним шляхом до власного виграшу у плані фінансів та економії часу є пригон машини з Польщі нашими спеціалістами. Пригонимо б/у машину з Польщі для їзди по Україні з наданням необхідного пакету документів на руки, здійснення необхідних переговорів з іноземним представником, робітниками митниці без вашої участі. Це вкрай комфортно, тому що вам не потрібно самостійно їхати в іншу країну, займатися питаннями з пошуку надійного представництва з продажу авто, хвилюватись з правильністю оформлення документації перед митним контролем.

Купити авто з Польщі зі знижкою 37% можливо на Сайті

Ціна на машину з Польщі вас приємно вразить! Маємо власну базу чесних автопарків, які періодично проводять розпродаж авто, надають знижки клієнтам, які прийшли через нашу компанію. Вам усього лиш потрібно надати нам власні побажання з пошуку конкретного авто та уважно ознайомитись з контрактом, де вказані наші зобов’язання перед вами, термін, за яким авто 100% повинне бути під вашими дверима. Веземо автомобіль з Польщі з можливістю розмитнення! Зміни у законодавчій базі дозволяють ввести авто за нижчими ставками акцизу, тому використайте можливість їздити без перешкод на авто з Європи. Завозимо авто без розмитнення з можливістю їзди до одного року. Допомагаємо з оформленням документації будь-якої складності. Консультація завжди безкоштовна, тому звертайтесь до нас за телефонами, вказаними на офіційному сайті. Чекаємо вас у головному офісі, де за бесідою запропонуємо чашку запашної кави чи чаю.