Вибір металевих меблів здатен поставити у безвихідь навіть професіонала. Сьогодні на ринку різноманітність асортименту для будь-якого бюджету, але де знайти кращий? При пошуку обладнання, яке має витримувати механічне навантаження, не варто орієнтуватися на декоративну фурнітуру. В цьому випадку краще купити металеві меблі, яким характерна зносостійкість і тривалий термін експлуатації. Кожен виробник рекомендує себе як кращого, але УХЛ-МАШ має сертифікат «Лідер галузі» та потужну технологічну базу. Вітчизняні та європейські експерти високо оцінили якість роботи компанії. Наша продукція використовується в підприємствах різної сфери діяльності, а цінова політика враховує бюджет клієнта.

З чого все почалося, наші досягнення

УХЛ-МАШ виробляє металеві меблі високого класу. Ми концентруємо зусилля на злагодженій роботі цеху, що дозволяє налагодити швидке виробництво з найменшим простоєм. Перевірені постачальники привозять метал, який проходить кілька етапів очищення і підготовки. Після цього формуються робочі деталі та комплектуючі. Весь процес знаходиться під строгим контролем якості ДСТУ ISO 9001: 2009, а також проходить сертифікацію №UA.C.188-16. Це гарантує грамотне виготовлення кожної одиниці товару з урахуванням оригінальної технології. Не менш важливим фактором є безпека, тому асортимент проходить санітарно-епідеміологічний контроль. При виготовленні використані нетоксичні речовини, які не забруднюють навколишнє середовище.

Чому з нами працюють:

        надійні меблі та обладнання;

        наявність додаткової комплектації;

        можливість персонального складання;

        стійке забарвлення із захисними властивостями;

        6 автомобілів для гнучкої доставки;

        «Pallet Drive – in system» - система безпечного складування;

        власний центр логістики опрацьовує кожен маршрут.

Компанія УХЛ-МАШ вийшла на ринок металевих меблів в 1994 році. З тих була збільшена виробнича база, розроблені нові технології, істотно розширено асортимент. Оскільки до цього компанія була машинобудівним заводом, конструкторські здібності стали сильною стороною для нового заводу. Нами розроблені унікальні кріплення, поліпшені покриття, гнучка доставка, а також виготовлені унікальні зразки продукції. Для розширення виробничої бази у 2003 році відкрито додатковий завод ТОВ «Металеві меблі», який збільшив темпи роботи. Площа всіх приміщень компанії становить 16000 м², що дозволило розмістити верстатний парк. На ньому працює понад 350 чоловік, кожен з яких досвідчений фахівець.

Переваги роботи та нововведення

На території компанії розміщується сучасне обладнання європейських і вітчизняних постачальників. Виробник УХЛ МАШ має згинальну установку Salvagnini, яка формує націлені деформації. Для різання металу використовується потужний лазер програмного налаштування, а зварювальне обладнання Fronius-Kavasaki створює міцні з'єднання. Вдається отримати міцний корпус і продуману конструкцію, стійку до щоденного зносу. Такий метал не вимагає спеціального догляду: поверхнях досить просто очищується від забруднень. Для більшості видів товару допустимо використання антимікробних та миючих засобів. Також ми працюємо з екологічною нержавіючою сталлю і пластиком турецького виробництва.

Основні категорії асортименту:

        металева шафа одягова;

        шафи для інструментів;

        візки поличкові різної вантажності;

        шафа для інструментів;

        шафи й стійки для серверного обладнання;

        меблі для офісу компанії;

        сейфи з захистом від злому і пожежі;

        промислові верстати та функціональні тумби;

        медичні меблі

        шафи абонентські та осередкові, ключниці;

        обладнання для випікання хліба;

        місткі лавки з дерева;

        меблі для лабораторій;

        обладнання з нержавіючої сталі;

        пластикова тара Sembol.

Метал довговічний, але в ньому є недолік – чутливість до корозії. Для зниження шкоди вологи й повітря, контакту рідин, атмосферних і температурних змін, використовується полімерно-порошкова фарба. В її основі безпечні для людини речовини, які не становлять загрози в закритому приміщенні. Перед фарбуванням метал очищається від жиру і промивається демінералізованої водою, після чого оцинковується захисними сумішами й забарвлюється. Сушіння відбувається в спеціальній камері при температурі до 200 °C. Готовий виріб палетується і відправляється на склад в очікуванні замовлення.

 

Наші меблі використовується на заводах, майстернях, офісних та адміністративних компаніях. Їм довіряють клієнти, оскільки ми не економимо на матеріалах на шкоду якості. Дізнайтеся у менеджера про можливості замовлення, швидкості доставки й комплектації. Якщо потрібна металеві меблі, які не втратять експлуатаційних властивостей при щоденному використанні, наша продукція – краще рішення. Широкий асортимент і гнучкий вибір цін оптимальні при будь-якому бюджеті.