Як виглядає жінка в красивій елегантній сукні або простих джинсах залежить від правильно обраної білизни. Якщо цей елемент одягу добре підібраний за стилем, розміром і кольором, то дама буде відчувати себе впевненіше, і представить своє тіло в усі красі. Їй буде затишно, комфортно, вона відчує себе королевою балу з ідеальною фігурою.

У нашому інтернет-магазині еротичної білизни можна знайти білизну популярних і перевірених марок. Асортимент моделей, кольорів і розміром величезний. Вироби виготовляються з хорошої тканини, яка приємна до тіла і служить довгі роки.

Для того, щоб вибрати білизну, яка буде абсолютно сидіти на фігурі і не приносити дискомфорт, то необхідно правильно зробити виміри:

- обхват грудей вимірюють по найбільш виступаючим місцях і в бюстгальтері.
- під грудьми в спокійному стані;
- талія вимірюється, не стягуючи сильно сантиметрову стрічку;
- обхват стегон міряти з виступаючими точкам з урахуванням животика.

Після проведених замірів можна приступати до вибору певної моделі нижньої білизни.

Навіть абсолютно однакові бюстгальтери на двох жінок будуть виглядати по-різному. При виборі цієї деталі одягу зверніть увагу на чашечки і бретелі.

Існує кілька різновидів бюстгальтерів:
- закриті, коли чашки повністю приховують жіночі груди і плавно зменшуючись, переходять в бретелі, тим самим утворюючи красивий виріз на грудях;
- бюстгальтер, який демонструє чудові груди, приховуючи їх тільки наполовину.

Для кожної жінки підходить свій тип ліфта, як і його чашечки. Великим грудям відмінно підійдуть м'які чашечки. Власницям невеликих грудей краще підбирати ліфт з щільними поролоновими чашечками, щоб надати їй обсяг і округлу форму.

Якщо вибираєте бюстгальтер без бретелей, то зверніть увагу на його конструкцію, вона повинна бути жорсткою, щоб добре підтримувати груди і не спадати. Ефект пуш-ап може досягатися спеціальними знімними або литими вкладками в бюстгальтері. Більшою мірою призначається для збільшення і підняття грудей.

Відмінність бюстгальтерів не тільки в чашечках і додаткових ефектах, а також в швах розташованих на ньому. Для кожної окремої форми грудей потрібно купувати відмінні один від одного ліфи з різно розташованими швами на чашечках.

Якщо молочні залози розташовані близько один біля одного, то зупинити вибір потрібно на бюстгальтері з вертикальними швами. У разі, коли у жінки пишні груди, то шви повинні знаходитися в горизонтальному напрямку. Діагональні рядки використовують для підняття грудей.

Перед вибором білизни в магазині, ознайомтеся з представленими варіантами і знайдіть розміри, які підійдуть фігурі.