Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує дітей разом із батьками в компанії казкових персонажів зустріти новорічні свята!

Режисер-постановник - Вероніка Золотоверха

Багато малюків чули про численні пригоди Котигорошка, та не всі знають, що напередодні Нового року, коли Святий Миколай попросив Котигорошка принести з казкового лісу чарівну ялинку, той мусив знову виявити свою спритність і хоробрість, аби ніщо не завадило дітям зустріти Новий рік під сяючою новорічною красунею.
… Бо в Чорній печері, де немає ані сонця, ані місяця – суцільний морок – оселилися хвороби та негоди. Там головує пані

Кучугура, ховаючись від Нового Року, від чудес, і, звичайно ж, від майбутньої Весни. Бо, якщо настане Новий Рік – то потім прийде Весна! І тоді – все! Всі мешканці Чорної печери зникнуть! От і вирішили Нежить з Ожеледдю вкрасти найчарівніше у казковому лісі новорічне дерево…

Але друзі Котигорошка сподіваються на допомогу і підтримку малюків, що разом із батьками прийдуть в гості до казкового лісу по веселі пригоди, ігри і пісні. І нехай найбільшою карою для всіх хвороб і для всіх негараздів будуть дитячий сміх, щасливі обличчя і наше Свято! З Новим Роком!!!

Квитки на виставу продаються

в міському Палаці культури (пр. Хіміків, 28) з 11.00 до 18.00,
у суботу з 09.00 до 16.00
у неділю з 09.00 до 14.00, понеділок та вівторок – вихідний;
В день вистави, в музичному училище ім. С.С. Прокоф'єва , з 09.00.
Супермаркет"СІЛЬПО", перший поверх з 10.00 до 18.00

Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53

Дитячі новорічно-різдвяні казки проходять на сцені Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф'єва (пр. Хіміків,10)