Вдруге у нашому місті проходитиме форум ІТ-ідея.

Наприкінці робочого тижня, 9 грудня, в нашому місті зберуться спеціалісти в галузі комп’ютерних наук, інформаційних технологій та кібербезпеки щоб взяти участь у події,  яка безумовно зацікавить усіх шанувальників новітніх технологій та тих хто пов’язує, або вже пов’язав своє життя з ІТ-сферою.

Організатори запевняють, що захід обіцяє бути надзвичайно цікавим, насиченим та, свого роду, унікальним для нашого регіону.

У цьому році Форум відкриває доповідь видатного вченого, одного з засновників наукової школи з технічної діагностики, професора Харківського національного університету радіоелектроніки Кривулі Геннадія Федоровича. ІТ-ідея – це захід присвячений пошуку та інноваціям, отже і доповідь буде саме про один з неймовірних проривів сучасної наукової думки «Еволюційні машини» - крок у майбутнє.

Для демонстрації на Форумі вже відібрано 24 проекти, серед яких роботи учнів Малої академії наук України, аспірантів та студентів нашого університету. Кожен охочий зможе поспілкуватися з авторами, обмінятися ідеями та почерпнути для себе щось нове, отримати відповіді на різні запитання, що стосуються інформаційних технологій та їх розвитку. Буде багато людей які шукатимуть однодумців для реалізації проектів, в тому числі і спільних.

Проекти поділені за 5 категоріями:

(1) Розробки для промисловості та агро-промислового комплексу,

(2) ІТ в біології та медицині,

(3) Сервіси і технології для кібербезпеки,

(4) ІТ для навчання та роботи,

(5) Ігрові технології та віртуальна реальність.

Більшість проектів з категорій (1)-(3) є міждисциплінарними, що розробляються безпосередньо під потреби України та регіону і будуть цікаві фахівцям у певних галузях.

Останні дві категорії мають зацікавти не тільки дітей та їх батьків, а й вчителів, адже ігор цього року буде чи не найбільше. Від інтерактивних навчальних додатків в стилі «не нудні уроки» та комп’ютерних програм для оцінки тестів, до страшенних смартфонних монстрів в стилі екшн від першої особи.

Нагадаємо, форум ІТ-Ідея проходитиме в холлі навчального корпусу СНУ ім. В. Даля 9 грудня. Початок в п’ятницу о 12-00.

Адреса: вул. Донецька, 41, м. Сєвєродонецьк.

Сайт форуму: http://idea.turion.info