Луганська обласна філармонія запрошує всіх бажаючих на великий концерт Академічного симфонічного оркестру, який відкриє творчий сезон яскравою програмою та несподіваними сюрпризами.
Програма концерту обіцяє вразити найприскіпливішого глядача, бо в цей вечір у місті Сєвєродонецьк знову лунатиме чарівна українська музика, що чарує глибиною своєї душі. Але це не останній сюрприз на сьогодні. До нас завітають талановиті гості з України та Німеччини. Вперше у місті Сєвєродонецьк за диригентським пультом ви побачите Назара Яцків /Німеччина/, під чуйним керівництвом якого оркестр виконає декілька найвизначніших шедеврів української класики - Симфонію № 2 оп. 26 Б. Н. Лятошинського, Пісню Гурмана з опери Юлія Мейтуса «Украдене щастя», арію Гната з опери «Назар Стодоля» К. Ф. Данькевича, арію Остапа з опери М. Лисенка «Тарас Бульба» та багато інших творів видатних українських композиторів.
У концертній програмі оркестру також візьмуть участь відомий соліст Микола Губчук /баритон/, який виступає на оперних сценах і в концертних залах України, Німеччини, Нідерландів, Бельгії і Польщі, а також солістка Харківського Національного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенка Ксенія Бахрітдінова /сопрано/.
То ж ми чекаємо на справжніх шанувальників української музики 14 вересня о 18:00. Відкриємо творчий сезон разом!
Диригент – Назар Яцків /Німеччина/
Солісти - Микола Губчук /Німеччина/, Ксенія Бахрітдінова /Україна/
Лектор-музикознавець - Тетяна Пліс

Ціна квитків - 50 грн.

Довідки та замовлення квитків
за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55