Луганська обласна філармонія запрошує всіх бажаючих поринути в безмежний світ музичних чарів у супроводі Академічного симфонічного оркестру під керівництвом почесного головного диригента Курта Шміда.
Вже в першому відділенні ми підготували для вас дивовижну прем’єру – власний твір маестро Курта Шміда - «Війна і мир», де автор розкриє всі свої хвилювання і почуття до ситуації та подій на Україні. Це твір, що написаний з любов’ю до нашого народу, з болем та надією на світле майбутнє. Сольну партію виконує Леонід Яременко /труба/.
Оркестр також порадує глядачів виконанням неперевершеної Симфонії № 3 Й. Брамса – це симфонія-посвята другу, історія душі та світлого смутку, оригінальне поєднання класичних і романтичних традицій. Цей твір ви зможете почути у другому відділенні концертної програми.
Чекаємо на вас 27 травня о 17.00 в Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф'єва.
Ми обіцяємо вам подарувати безліч миттєвостей естетичної насолоди та позитивних емоцій у останньому в цьому сезоні концерті від талановитих артистів Луганської обласної філармонії!
Виконавці: Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії
Диригент – почесний головний диригент Курт Шмід /Австрія/
Лектор-музикознавець - Тетяна Пліс
Соліст: Леонід Яременко /труба/
В програмі:
«Війна і мир», соло для труби з оркестром
Й. Брамс Симфонія № 3, фа мажор
Ціна квитків: 30,40,50 грн. Придбати можна в Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім.С.С.Прокоф'єва з 23 по 26 травня 2016, час - з 12.00 до 17.00. В день проведення концерта (27 травня)- з 16.00 до 18.00.
Довідки за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55