Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії запрошує на концерт, що відбудеться 8 травня в Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф'єва під чуйним керівництвом головного диригента, Євгена Тутевича. Ви потрапите в безмежний світ неповторної класичної музики, що подарує незабутні відчуття, найкращі емоції і справжнє натхнення.

Перший твір, що прозвучить у виконанні оркестру - це друга частина Симфонії № 7, ля мажор Л. Бетховена з її стриманою музикою скорботи, мужньою печаллю та невтомним ритмом маршової ходи. Симфонія № 4 Ф. Мендельсона змусить уважно стежити за захопленим музичним дійством, в той час, як Adagio з балету «Світлий струмок» Д. Шостаковича зачарує своєю ніжністю та легкістю сприйняття. В програму також увійшли інші шедеври світової класики. Так, наприклад, для всіх присутніх слухачів прозвучить 2 частина Симфонії № 1, до мінор, Й. Брамса та музика з відомого фільму «Список Шиндлера» від американського композитора і диригента, одного з найуспішніших кінокомпозиторів в історії Джона Вільямса.

Тож, запрошуємо всіх бажаючих відвідати справжнє диво неповторної класичної музики! Ми чекаємо на вас 8 травня о 17:00 у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф'єва.

Виконавці: Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії
Диригент - Євген Тутевич
Лектор-музикознавець - Тетяна Пліс.
В програмі:

  • Л. Бетховен Симфонія №7, ля мажор, II частина
  • Ф. Мендельсон Симфонія №4, ля мажор (Італійська) IVчастина
  • Д. Шостакович Адажіо з балету «Світлий струмок»
  • Й. Брамс Симфонія №1, до мінор, II частина
  • Д. Вільямс, музика з фільму «Список Шиндлера»

Цена билетов - 30, 40, 50 грн.

Довідки за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55