Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представляє прем'єру вистави за п’єсою О. Олеся «НІЧ НА ПОЛОНИНІ». Поетична драма.

• Режисер-постановник, музичне оформлення, сценографія - Сергій Павлюк
• Художник по костюмах - Ірина Лубська
• Хореограф-постановник - Юрій Бусс

Гуцульщина, розташована в глибині Карпатських гір, де густі соковиті лугові трави не поступаються красою величним прадавнім смерекам, - край овіяний легендами. На карпатській полонині могутні сили природи наче уві сні переплітають казку з реальністю.
Молодий вівчар Іван потрапляє в цей чарівний світ, коли вперше йде на гірське пасовище, яке стає для нього місцем, де вирішується доля і відкривається істина. Закохавшись у лісову красуню Мавку, Іван не може забути земної любові до своєї нареченої Марійки. В бажанні розірватися надвоє, він намагається відректися від своєї людської суті, яка постійно нагадує про те, як важко зробити вибір. До того ж, у Мавку закоханий лісовий Чорт, який до останнього не втрачає своїх почуттів до неї. Міфічних героїв і земних істот поєднує трагічний любовний трикутник. Його лабіринти одних ведуть до загибелі, а інших – до світла, яке одвіку дарує нове життя.
Наповнений магією природи і поезією любові чарівний світ мавок, чортів, лісовиків межує з реаліями життя, де людина, яка не цінує того, що має, в пошуках кращого втрачає все. Атмосферу казкового напівсну на лоні гірської свіжості Карпат, створюють автентичні народні пісні й запальні танці, які супроводжують сценічне дійство.

Художній кервник театру - заслужений діяч мистетцтв України Володимир Московченко

Квитки на виставу продаються:
• в касі театру (бульвар Дружби Народів, 21) з 10.00 до 17.30, у неділю з 10.00 до 16.30, понеділок – вихідний;
• в день вистави, в міському Палаці культури за 2 години до
• вистависупермаркет "Сільпо" перший поверх з 10.00 до 18.00

Телефони для довідок: (066) 147-10-80, (093) 006-06-53.
E-mail: [email protected]