Луганський обласний академічний  український музично-драматичний театр представляє дитячу казку написану сучасним молодим автором Сергієм Пономаренком за мотивами однойменної відомої історії Шарля Перро в постановці Євгена Мерзлякова. Вистава є сучасною варіацією прадавнього твору, в якій класичні мотиви раптом отримують нове звучання.
Дівчинка, у якої “розум гострий, як голка, а характер міцний, як вузлик”, бо вона є нащадком прадавнього роду капелюшниць, що виготовляли капелюхи для всього королівського двору, відправляється в цікаву і повну пригод подорож до своєї бабусі. В лісі вона зустрічає друзів, які допомагають їй перехитрити й знешкодити не злого, а просто самотнього і голодного Вовка. Історія має щасливий фінал, де всі залишаються живі й здорові, а коло друзів стає ще більшим.

Весела, сповнена гумором, сучасними музичними ритмами, яскравими персонажами казка прийшлася до смаку не тільки дітям, а й дорослим на прем’єрі, яка відбулася 14 квітня, щирий сміх і довгі аплодисменти стали винагородою всім творцям вистави.

Тривалість вистави 1 година.
Ціна квитка 25 грн.
Квитки на виставу продаються:

  • в касі театру (бульвар Дружби Народів, 21) з 10.00 до 17.30, у неділю з 10.00 до 16.30, понеділок – вихідний;
  • в день вистави, в міському Палаці культури за 2 години до вистави.

Телефони для довідок: (066) 147-10-80, (093) 006-06-53.
E-mail: [email protected]