9 та 10 квітня 2016 року об 11:00 Сєвєродонецький осередок Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації "Фундація Регіональних Ініціатив" (ВМГО "ФРІ") запрошує активну молодь нашого міста до Кризового медіа-центру "Сіверський Донець" взяти участь у події з досить незвичною назвою - "Не-ПТУ-а-коледж громадської активності". 
У програмі - практичні тренінги з лідерства, міжнародних можливостей для молоді, доступу до публічної інформації, ораторського мистецтва та багато іншого. Ось лише кілька причин для того, щоб провести ці вихідні разом з нами:  
- тренери з різних куточків України, які з радістю поділяться набутим досвідом та цікавими історіями; 
- детальний екскурс у світ громадської діяльності;
- вдосконалення та систематизація твоїх навичок і можливість поділитися ними з іншими, а також ціла феєрія нових знань та емоцій; 
- вихід за межі звичного маршруту дім - школа/універ - дім; 
- дружня атмосфера і найкращі враження, бо ми вважаємо, що навчання не має бути нудним. :)
Всіх бажаючих просимо заповнити коротку анкету.
Зв'язатися з організаторами дуже просто: 
через соцмережі vk.com/severfri
Поштою [email protected]
Або за лінками, вказаними в анкеті.
Трохи про наших тренерів: 
Олександра Білязе — м. Київ (Донецьк) — голова ВМГО "ФРІ", проектний менеджер Британської Ради в Україні, дебатер та мандрівник.
Євген Бондаренко — м.Київ (Ялта) — інформаційний директор ГО “Агенція Розвитку Громадянського Суспільства”, організатор та координатор всеукраїнських проектів (“Зробимо Україну чистою!”, “Всесвітній день сну” та інші) і таборів.
Ігор Ткаченко — м.Харків (Луганськ) — член КРК ВМГО "ФРІ", голова Правозахисної служби Харківського осередку "ФРІ" та координатор проекту "Лекторій з прав людини".
Чекаємо на вас!