18 травня 2019 року До Дня Європи Луганська обласна філармонія підготувала концерт Академічного симфонічного оркестру за участі запрошеного диригента з Австрії Вольфрама Розенбергера.

Вольфрам Розенбергер - музикант (туба і валторна), диригент, організатор, композитор, педагог, музикознавець. З 1997 року Вольфрам Розенбергер - директор музичної школи в Інсбруку, перед цим з 1993 року був керівником музичної школи в місті Ібсфельд в Нижній Австрії. Почав навчання на валторні, потім на тубі і фортепіано. Все життя диригента супроводжує духова музика, він брав участь в різних оркестрах і ансамблях.У 2001 році Вольфрам Розенбергер отримав ступінь доктора музикознавства в Віденському Університеті за темою: «Оркестрування, структуру і естетика в операх Ріхарда Штрауса», Запрошений диригент симфонічних оркестрів, диригент духових оркестрів, концертував як тубіст в ансамблях, оркестрах оперних театрів, займається написанням наукових праць для Musicologia Austriaca, член комісії і журі в музичній школі, в союзі духової музики, на конкурсі виконавців «la Musica». А з 2007 Вольфрам Розенбергер є керівником і організатором конкурсу імені Пауля Гофхаймера в місті Інсбрук.

Цього чудового вечора артисти Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента з Австрії запрошують всіх присутніх у неймовірну музичну подорож навколо світу. У виконанні оркестру прозвучить яскрава творчість найвідоміших композиторів, що вже завоювали увагу слухачів своїм неповторним колоритом, запальними ритмами та неперевершеною музикою. Легендарні твори композиторів Вольфганга Моцарта, Джоаккіно Россіні – Отторіно Респігі, Йоганна Штрауса, Ріхарда Вагнера, Яна Сібеліуса, Джорджа Вільямса та Джорджа Гершвіна ви почуєте у концертній програмі, які вразять вас своєю різноманітністю та емоційністю.Отже, обіцяємо Вам незабутні враження та музичну насолоду від професійної і натхненної гри талановитих музикантів Академічного симфонічного оркестру 18 травня 2019 року о 18.00, у Концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва». Не пропустить незабутній вечір, щоб всі разом завітати у країни незвіданої краси.

У програмі: твори композиторів:В. Моцарта, Д. Россіні - О. Респігі, Й. Штрауса, Р. Вагнера, Я. Сібеліуса, Д. Вільямса, Д. Гершвіна

Лектор-музикознавець: Тетяна ПлісДиригент: Вольфрам Розенбергер (Австрія)

Квитки можна придбати:- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:14.05.2019 по 18.05.2019 з 12.00 до 17.00- На сайті «KARABAS.COM» on-lineЦіна квитків – 50, 70, 80, 90 грн.Довідки за телефонами: 095-538-49-26 / 063-326-62-55