Луганська обласна філармонія запрошує на прем’єрний концерт гурту «БеZМеЖ»!

20 січня ви станете свідками народження нового колективу Луганської обласної філармонії – гурту «БеZМеЖ», який подарує всім присутнім програму найсучаснішої популярної музики.

За невеликий, але такий плідний період роботи, артисти колективу неодноразово брали участь в обласних заходах, а його вокалісти вибороли призові місця у Фестивалі нової української пісні. Вже зараз репертуар гурту вражає різноманітністю. Багато музичних творів присвячено одвічній темі кохання, любові до України і навіть філософії життя. Так, у концерті можна буде почути творчість найпопулярніших українських і закордонних поп-рок гуртів: «The Hardkiss», «Антитіла», «Океан ельзи», «Бумбокс» та інших. Крім того, спільна творчість новоствореного колективу дала життя чисельним інструментальним творам, які ви теж обов’язково почуєте у концерті.

Отже, чекаємо на вас 20 січня, о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф’єва, щоб разом з нами розділити радість великої та яскравої музичної події – народження нового колективу!