29 березня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру. Головний сюрприз цього вечора – запрошений гість з Іспанії.

 

Під керівництвом запрошеного диригента Хосе Вісенте ПересПерес /Іспанія/ артисти оркестру виконають декілька неперевершених творів відомих композиторів: А. Дворжак «Симфонія №7», ре мінор, Ж. Бізе – Сюїта «Арлезіанка» та Ф. Зуппе – Увертюра до оперети «Легка кавалерія». Запрошений диригент – лауреат перших премій національних (Іспанія) і міжнародних конкурсів та фестивалів. Хосе Вісенте ПересПерес брав участь у великих концертних турах, виступаючи у Франції, Італії, Туреччині, Сирії, Єгипті, Лівані, Ізраїлі, Йорданії та Тунісі. А в цей вечір він буде за диригентським пультом у Сєвєродонецьку!

 

У концерті слухачі матимуть змогу почути цікавий твір видатного композитора Жоржа Бізе. На тему драми «Арлезіанка», написаної  письменником А. Доде, французький композитор Жорж Бізе створив однойменну сюїту. Музика пронизана світлом і оптимізмом, сповнена пристрасної сили життя, яка торжествує, незважаючи на особисті трагедії. Музика до «Арлезіанки» стала новим словом у французькому мистецтві: такої яскравості і одночасно тонкої психологізації воно ще не знало.

 

Всю розкіш глибокої драматичної музики на концерті всі пристуні зможуть відчути через «Симфонію №7» композитора А. Дворжака. Сьома за рахунком симфонія Дворжака в тональності ре мінор займає особливе місце в ряду дев’яти симфоній автора. Її похмура атмосфера різко контрастує з двома сусідніми симфоніями (№6 і №8), та й з більшістю творів Дворжака в цілому. Симфонія відрізняється драматичної виразністю, повної хворобливих сумнівів і протиріч, відсутністю слов’янської мелодійності, яка була виразним знаком попереднього, так званого «Слов’янського періоду» композитора і з яким зазвичай стиль композитора пов’язують.

 В цей вечір слухачі зможуть почути твір одного з творців віденської оперети, австрійського композитора і диригента Ф. Зуппе. Вишукані мелодії, прониклива музика поєднаються в Увертюрі до оперети «Легка кавалерія», яку виконають в цей вечір артисти Академічного симфонічного оркестру.

 

Цікава та насичена програма справжніх шедеврів світової класики чекає на Вас 29 березня 2019 року, о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва. Концерт залишить яскравий слід у серцях кожного з слухачів.

 

Диригент – Хосе Вісенте ПересПерес /Іспанія/

Лектор-музикознавець – Тетяна Пліс

 

Квитки можна придбати:- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:

23.03.2019 по 24.03.2019 – з 12.00 до 15.00

26.03.2019 по29.03.2019 – з 12.00 до 17.00

25.03.2019 – вихідний

- На сайті «KARABAS.COM» on-line

Ціна квитків – 50, 70, 80, 90 грн.

Довідки за телефонами: 095-538-49-26 / 063-326-62-55