Концерт класичної музики під керівництвом диригента зі Швейцарії!

 

02 лютого 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента зі Швейцарії Рето Шерлі.

 

Молодий диригент та музикант Рето Шерлі займається симфонічним і хоровим диригуванням. Він почав навчання з диригування під керівництвом ЛютаурасаБальчунаса, а також в консерваторії міста Вінтертур.Далі навчався на факультеті диригування у Вищій школі мистецтв Цюріха (клас проф. ЙоханнесаШлефлі) і у Віденському університеті музики і виконавського мистецтва.Талановитий музикант диригував концертами і оперними постановками в Німеччині, Австрії, Україні, Болгарії, Чехії, Литві та Швейцарії. У квітні 2017 року Рето Шерлі була присуджена стипендія програми «Форум диригентів» Німецької Mузичної Ради.

 

Під керівництвом запрошеного диригента Академічний симфонічний оркестр даруватиме слухачу твори найвідоміших композиторів світу: О. Бородін – Симфонічна картина «В степах Середньої Азії», С. Рахманінов – Концерт № 2 для фортепіано з оркестром, А. Дворжак – Симфонія № 6, ре мажор.

 

У Концерті №2 для фортепіано з оркестром С. Рахманінова – партію фортепіано виконає солістка  Наталія Івашина – лауреат регіональних і всеукраїнських конкурсів, яка виступала в Німеччині, Швейцарії, Нідерландах, а з 2015 року живе в Цюріху, Швейцарія.

 

Не пропустіть! Тільки 02 лютого 2019 року о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва на Вас чекає неповторна зустріч з музикою, що надихає!

 

У програмі:

О. Бородін – Симфонічна картина «В степах Середньої Азії»

С. Рахманінов – Концерт №2 для фортепіано з оркестром

А. Дворжак – Симфонія № 6, ре мажор

 

Диригент:РетоШерлі /Швейцарія/

Солістка: НаталіяІвашина, фортепіано /Швейцарія/

 

Квитки можна придбати:- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:

29.01.2019 по 02.02.2019 - з 12.00 до 17.00

- На сайті «KARABAS.COM» on-line

Ціна квитків – 50, 70, 80, 90 грн.

Довідки за телефонами: 095-538-49-26 / 063-326-62-55