Режисура, сценографія- Євген Мерзляков

Художник по костюмах – Тетяна Мерзлякова

Композитор – Артем Браташ

У вересні 2016 року в Києві відбувся міні-фестиваль британської драми Taking the Stage. В ньому 10 українських театрів представили своє бачення уривків з п’яти п’єс сучасних британських авторів. Постановки оцінювала експертна комісія, в якій були театральні діячі та критики з України, а також представники британських театрів. До числа чотирьох переможців потрапила і спільна заявка Луганського українського театру та режисера Євгена Мерзлякова на постановку п’єси відомого британського режисера і драматурга, лауреата багатьох премій, автора п’єс, які досліджують батьківські почуття, стан депресії, зміни клімату Данкана Макміллана «Легені». «Самобутня, нешаблонна історія кохання… брутально чесна, гостра та сучасна. Це голос покоління, для якого невизначеність – це спосіб життя», – написала про п’єсу «The Guardian».

Вистава ж зосереджує увагу на родинних стосунках між чоловіком і жінкою. Пара поки-що не має дитини, але хоче цього з багатьох причин. Роздуми над цим провокують конфлікт. Але це – тільки привід виплеснути назовні справжні, відверті емоції. На свободу виходять страх, нерішучість, взаємні образи. Спроби виправдати це турботою про майбутнє ще ненародженої дитини зачіпають цілу низку проблем у взаєминах і ставлять питання про шляхи їх вирішення.

Через промовисту пластику, занурення у психоделічну палітру звуків і вир емоцій виконавців історія довжиною в життя шукає способи заявити про спільну відповідальність чоловіка і жінки за прийняті рішення, якщо вони налаштовані на те, аби прожити разом роки і знайти в собі сили наповнити їх змістом.

Квитки на виставу продаються:
в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21)
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.


Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53