29 вересня Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента з Японії - Такуя Шигешита.

Ще одним великим сюрпризом стане участь у програмі солістів-інструменталістів.Так, один із творів програми виконають на кларнетах відомий сєвєродонецькій публіці, як талановитий диригент та композитор, Курт Шмід /Австрія/ та солістка з Японії - Хікару Кумагаі.

За допомогою талановитих артистів оркестру пропонуємо доторкнутися до граней музичної душі через творчість одних з найвідоміших композиторів. У концерті прозвучить твір одного з найталановитіших музикантів і композиторів чеського походження, Франца Кроммера - «Концерт для двох кларнетів», мі-бемоль мажор. Композитор, який працював у Відні в епоху класицизму, складав головним чином інструментальну музику: концерти переважно для духових інструментів. І саме в цей вечір, за участю запрошених солістів, слухачі пізнають унікальне творіння легкої класичної музики у неповторному виконанні двох кларнетів.

Симфонічний оркестр також виконає Симфонію № 1, до мажор, німецького композитора і піаніста, останнього представника «віденської класичної школи» Людвіга ван Бетховена. Написана композитором у 1800 році, вона складається з 4-х частин: Adagio molto — Allegro con brio, Andante cantabile con moto, Menuetto: Allegro molto e vivace та Adagio — Allegro molto e vivace.

Варто зауважити, що Симфонія № 1 присвячена барону Готфрід ван Світену, директору імператорської бібліотеки і великому меценатові, дружньому, свого часу, з Моцартом і Гайдном.

У дивовижну країну Вранішнього сонця вас запросить творчість одного з найвідоміших японських композиторів і диригентів - Дзьо Хісаісі. На сьогоднішній день Дзьо Хісаісі – один із найкращих світових композиторів. Хісаісі рекордну кількість разів (чотири) здобував нагороду Японської кіноакадемії в номінації «Краща музика до кінострічки». Всесвітньо відомий завдяки співпраці з режисером Такесі Кітано та мультиплікатором Хаяо Міядзакі, він створив музику, серед якої такі відомі анімаційні стрічки, як «Небесний замок Лапута». Її основна мелодія прозвучить в цей день у виконанні музикантів оркестру.

Чарівна, легка і задушевна музика буде представлена цим вечором у програмі. Отже, чекаємо на вас 29 вересня, о 18.00, у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С. С. Прокоф'єва, щоб всі разом наповнитися неповторною атмосферою музичної душі.

Диригент – Такуя Шигешита /Японія/

Солісти: Курт Шмід, кларнет /Австрія/

Хікару Кумагаі, кларнет /Японія/

Лектор-музикознавець: Тетяна Пліс

У програмі:

Л. Бетховен «Симфонія № 1», до мажор

Дзьо Хісаісі «Небесний замок»

Ф. Кроммер «Концерт для двох кларнетів», мі-бемоль мажор

Квитки можна придбати:

- Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С.С. Прокоф’єва:

24.09.2017 з 12.00 до 15.00

Понеділок - вихідний

26.09.2017 по 28.09.2017 з 12.00 до 17.00

29.09.2017 з 16.00 до 18.00

- На сайті «KARABAS.COM» on-line

Ціна квитків – 70, 80, 90 грн.

Довідки за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55

Альона, 095 110 23 92