У концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С. С. Прокоф’єва відбудеться кінопоказ комедійно-музичної стрічки для сімейного показу «ТРУБАЧ» − кращої української стрічки для дітей та молоді останнього десятиріччя, призера Першого Міжнародного фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Кінострічку особисто представлятимуть актори Римма Зюбіна та Леонід Шевченко, виконавці головних ролей фільму.

Кінострічка «Трубач» − український повнометражний сімейний, дитячий, комедійно-музичний фільм відзнятий режисером Анатолієм Матешко, який розповідає про юного трубача дитячого естрадно-духового оркестра Миколу Шевченка. Він не тільки талановито грає, але і пише власну музику, привертаючи увагу всесвітньо відомого музиканта Юджина Гайсина, який гастролює в місті. Це абсолютно київська історія про суперництво двох дитячих оркестрів. Все як у дорослих − любов, інтриги, заздрість і звичайно добро, яке перемагає зло.

Актриса українського театру і кіно Римма Зюбіна, відома за багатьма ролями на українському телебаченні, стверджує, що зйомка у «Трубачі» принесла їй не тільки творчий досвід, а й неймовірне задоволення і натхнення. Виконавець головної ролі Леонід Шевченко знімається у кіно з 7 років, а для зйомок у кінострічці «Трубач» навіть навчився грати на трубі.

Заходи мають на меті промоцію сучасного українського кінематографа і підняття іміджу вітчизняного кіно у Луганській області.

Запрошуємо відвідати творчу зустріч і кінопоказ усією родиною!

Організатори: Управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації, Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва.

Контакти: +38(063)-783-17-69 [email protected]