15 лютого Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії представляє нову програму, в яку увійде творчість трьох найвеличніших маестро світу.
Так, цього вечору оркестр під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича, виконає твір німецького композитора, одного з головних представників епохи романтизму Йоганнеса Брамса; одного з найбільших композиторів світу, яскравого представника музичного романтизму Петра Чайковського; німецького композитора Ріхарда Вагнера, який значно вплинув на європейську культуру межі ХІХ і ХХ століть.

Один з музичних шедеврів, що почує публіка м. Сєвєродонецька, - Подвійний концерт для скрипки та віолончелі з оркестром, ля мінор. Він є одним із найвідоміших та найпопулярніших творів німецького композитора Й. Брамса. З особливою яскравістю цей шедевр прозвучить у виконанні талановитих та знаних артистів в Україні.
Так, партію віолончелі виконає Народний артист України Іван Кучер.
Партію скрипки - Народний артист України Вадим Борисов.
Ще один твір, який буде виконаний у програмі концерту, – Симфонічна фантазія Петра Чайковського «Франческа да Ріміні», мі мінор. Симфонічний твір великого композитора заснований на сюжеті «Божественної комедії» Данте, що розповідає про трагічну любов заміжньої юної Франчески до Паоло та жорстокої відплати, що їх спіткала. Його музика відображає і болісні вихори пекла і почуття любові, і стогін грішників.
Чудова увертюра до опери «Тангейзер» Р. Вагнера є одним з найгеніальніших творінь композитора і саме її можна буде почути у концертній програмі. Написана на сюжет середньовічної лицарської легенди, вона має основний конфлікт, що полягає в протиставленні і боротьбі двох начал: духовного і чуттєвого. Увертюра не тільки містить в собі основні теми опери, вона розкриває і узагальнює її драматичну сутність.
Почути чудову музику, яку створили музичні генії можна 15 лютого о 17.00 у стінах Концертного залу Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф’єва.
Диригент – Євген Тутевич
Солісти - Народний артист України Іван Кучер/віолончель/,
Народний артист України Вадим Борисов /скрипка/.
Лектор-музикознавець - Тетяна Пліс
Квитки можна придбати:
8.02.2017 по 10.02.2017 час - з 12.00 до 17.00
Субота та неділя - вихідні
13.02.2017 по 15.02.2017 час - з 12.00 до17.00
Ціна квитків – 50, 60 грн
Довідки та замовлення квитків з 12.00 до 17.00
за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55