Реклама
11:09, 21 жовтня 2015 р.

Незвичні фобії

Реклама

Ми всі чогось боїмося. Хтось боїться грози, хтось собак, багато хто сильно нервує перед польотом, але всі ці страхи і побоювання природні для людей, інстинкт самозбереження не дрімає. Бачити небезпеку там, де вона може бути – це нормально. Але от коли людина починає боятися речей і явищ, які не несуть потенційної небезпеки, – це вже фобії.

Фобія – це яскраво виражений і нав'язливий стан побоювання і страху перед чим-небудь. Стан, що не піддається логічному обґрунтуванню. З технічним прогресом фобій стає тільки більше, а ефективного лікування, що дозволяє людині назавжди розпрощатися зі своїми фобіями, немає. Здавалося би, нерозумно боятися лікування ось таким ось суперсучасним кібер-ножем невриноми слухового нерву http://www.cliniccyberknife.ru/lechenie-operatsiya-udaleniyu-nevrinomy-sluhovogo-nerva-diagnostika, адже воно безкровне. Але ж ні, є й такі, хто буде від цього шарахатися.

Сьогодні існують різні методики, що допомагають полегшити симптоми фобій. Головним методом є лікування технікою «подібне – подібним» або простіше кажучи «клин - клином». Того, хто страждає на фобію, поступово зближують з об'єктом його страхів і вчать мирно співіснувати з ним. Але бувають такі фобії, які здоровій людині здаються, якщо не смішними, то точно абсурдними. Фахівцями виявлено більше 500 фобій. Представимо найцікавіші з них:

1. Людині з цією фобією необхідно частіше дивитися мультфільм «Мийдодір» - аблютофобія – страх вмитися, скупатися або щось випрати.

2. Таким страждальцем краще не читати «Гаррі Поттера» – авідсофобія, – коли людина боїться, що його перетворять на птицю.

3. А ось ця фобія може стати відмінним засобом від тютюнопаління та алкогольної залежності - аддіцерофобія, – страх перед поганими звичками.

4. З таким другом в ліс за грибами не сходити – алкефобія, – коли бояться оленів.

5. Щаслива пара би вийшла: вона – алліумофоб, боїться часнику, а він – галітофоб, – відчуває страх від неприємного запаху з рота.

6. З таким індивідом не посперечаєшся – аллодоксофобія, – боятися протилежної думки.

7. А ось пані з такою фобією, можливо, стануть хорошими господинями – аматофобія, – боязнь пилу.

8. Не відомо, як учені довідалися про цю фобії, хто їм розповів – логофобия, – боязнь розмовляти.

9. Якби цією фобією вболівали всі, життя стало б безпечніше – гоплофобія, – страх перед зброєю.

10. Дуже незручна для жінок - альтокальціфобія, – страх перед взуттям на підборах.

11. А людині з такою проблемою потрібно частіше митися – аміхофобія, – боязнь чухання.

12. Подібні проблеми, швидше за все, сьогодні відчувають всі ділові люди – номофобія, – страх залишитися без мобільного пристрою зв'язку.

Ну і до зовсім дивно-смішних можна віднести наступні:

13. Ауранжефобія – нелюбов до помаранчевого кольору.

14. Андротіколобомассофобія – коли людина боїться чоловічих вух.

15. Антофобія – страх викликають квіти.

Відчувати страх можна, і в розумних межах навіть потрібно, але ні в якому разі не можна дозволяти страху маніпулювати собою. Особливо, якщо це стосується лікування. Повірте, якщо є така можливість лікувати рак легенів та метастази без операції, як ця: http://www.cliniccyberknife.ru/kiber-nozh-lechenie-raka-ljogkih-udalenie-metastaz-opuholey-onkologii, то її не лише не варто боятися, а навіть варто неодмінно скористатися без зайвого страху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...