• Головна
  • Чи корисно спати на пружинному матраці?
Новини компаній
15:32, 30 січня

Чи корисно спати на пружинному матраці?

Новини компаній

Настав час оновити спальню і ви думаєте про покупку нового матраца? Почавши цікавитися доступним асортиментом, неважко розгубитися. Одним із питань, з якими необхідно визначитися на самому початку, є вибір типу матраца. Чи варто змінювати звичну пружинну модель на нову безпружинну? Щоб відповісти на це питання, важливо знати переваги кожного з рішень.

Чи корисно спати на пружинному матраці?, фото-1

Чим гарні пружинні матраци

Такі вироби вважаються класичними, оскільки використовуються досить давно. Вперше прообраз сучасних моделей з'явився в 1865 році та мав досить просту конструкцію: складався з сітки сталевих пружин, поверх яких був шар набивання. Згодом конструкція багаторазово вдосконалилася і сьогодні можна купити пружинний матрац https://matrasroll.com.ua/matrasy-pruzhinnye/ різних типів. Спосіб розташування пружин, а також тип матеріалів, що використовуються для набивання, значною мірою впливають на характеристики виробу. Від їхньої комбінації залежить ступінь підтримки спини та тіла.

Важливими перевагами спального місця із пружинами є:

  • покращена циркуляція повітря – важлива для тих, кому буває спекотно у ліжку;
  • підтримка боковин дозволяє спокійно відпочивати на краю ліжка;
  • велика різноманітність варіантів із різними характеристиками – вироби відрізняються типами пружин та наповнювачів, тому в такому випадку вибір буде максимальним;
  • високий рівень міцності та постійний комфорт – пружини здатні витримувати значну вагу та гарантувати стабільний рівень підтримки тіла;
  • найвищий рівень гігієни спального місця. Шляхом того, що пружинні матраци краще пропускають повітря, значно знижується ризик розвитку в товщі шарів виробу несприятливої ​​мікрофлори.

Вибираючи модель з пружинами, необхідно розібратися в особливостях різних типів. У багатьох випадках незалежні пружинні блоки є кращим рішенням. Зональні матраци забезпечують різний рівень підтримки для кожної частини тіла і можуть забезпечити високий рівень комфорту.

Коли краще вибирати безпружинні матраци

Хоча пружинні моделі здаються надійним перевіреним роками рішенням, у деяких ситуаціях варто розглянути альтернативу. Безпружинні вироби можуть підійти більшою мірою, якщо ви:

  • спите з партнером на одному ліжку та відчуваєте його рухи уві сні. У такому випадку краще придбати моделі з піни або латексу, які не призводитимуть до деформації поверхні з іншого боку ліжка;
  • страждаєте від алергії. Суцільний матрац з гіпоалергенного матеріалу є найкращим рішенням для забезпечення комфортного сну;
  • чутливі до сторонніх звуків. Купівля безпружинного матраца — гарантія того, що навіть після багатьох років використання не виникатимуть сторонні шуми під час сну.

З іншого боку, такі моделі не є ремонтопридатними. Якщо у пружинних матрацах можна легко замінити зламану пружину або навіть цілий блок, то у разі деформації суцільної поверхні безпружинного виробу його просто доведеться замінити.

Тепер ви знаєте про особливості сучасних матраців, а значить, зможете заздалегідь визначитися з кращим різновидом виробів. Обидві категорії: пружинні та безпружинні – містять великий асортимент моделей, тому в кожній можна підібрати найкращий варіант, орієнтуючись на власні потреби та запити. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...