• Головна
  • Як обрати оригінальний Ельф Бар?
Новини компаній
12:35, 26 вересня 2022 р.

Як обрати оригінальний Ельф Бар?

Новини компаній

Електронна сигарета Ельфбар популярна не лише в нашій країні, а й у всьому світі. Не дивно, що повсюдно намагаються підробляти оригінальні пристрої та «втуляти» любителям паріння низькопробні клони. Ось наприклад, одноразові електронні сигарети ельф бар можна купити практично в кожному вейп-шопі. Але як не нарватися на підробку? Давайте дізнаємося!

Як відрізнити оригінальний Elf Bar від підробки? 

Купувати підробку Ельф Бар небезпечно для здоров'я — в цьому й полягає головна неприємність, яка чекає на любителя паріння від використання такої одноразової електронної сигарети. Адже головне завдання виробників клонів — продати під виглядом фірмового продукту дешеву подобу, собівартість виробництва якої дуже мала. Тому ні про яку прийнятну якість і відповідність хоча б мінімальним нормам і вимогам навіть не йдеться. У гонитві за легкою наживою всі засоби хороші. А про можливі проблеми людини, яка купила такий ширвжиток, ніхто не замислюється. Ось за якими основними ознаками можна з'ясувати, що вам намагаються впарити підробку, а не оригінальний девайс, бо популярність Elfbar занадто висока.

zKmaRPdE9ohwTlFLTUbrRbSM7t2mf5M5cbioUibd4AowBkBcv7y84nb35sI9R9F2qkBDUWDcCsHndqTgdldFaPY2-N1CUa3TckqeesmGE4dICTUHDXbr9OcMrpqxy2NgAWbDhZGGfqVxo5kR4LD_3XYQx1_7PrlGlpRt8QWiqbF6M_MTblTnt0e_Bw

Оформлення коробки та корпусу

Іноді, як кажуть у таких випадках, одного погляду достатньо, щоби зрозуміти: перед тобою підробка. Йдеться про низьку якість виготовлення упаковки та самого пристрою. Досвідчені продавці та любителі паріння зі стажем легко викриють фальшивку, навіть не відкриваючи упаковку, помітивши:

  • неакуратне оформлення;

  • потворну поліграфію;

  • розмитість написів та нечіткість шрифтів.

Коли хитруни навіть не спромоглися витратитися на пристойну зовнішню обгортку, можна тільки уявити, наскільки низької якості виріб, що знаходиться всередині.

Дата виготовлення

Як не дивно, але виробники підробок не спроможні забезпечити своє «дітище» наклейкою з нанесеною датою виготовлення. А тим часом на оригінальних одноразках така є. Більше того до її рівності та акуратності важко пред'явити будь-які претензії. Також слід звернути увагу на якість шрифту — він має бути чітким та розбірливим.

Штрих-код

Якщо зчитати штрих-код в оригінальному Ельф Барі, то можна отримати повну інформацію саме про такий продукт. А ось на клони часто наносять шифр від інших товарів. Тому якщо розшифровка показує, що у вас в руках, наприклад, фен, а зовсім не одноразова електронна сигарета, сміливо приймайте рішення утриматися від покупки навіть незважаючи на найпривабливішу ціну.

IIS1Z2MaQkk_5lxvUiUPLbRxsYJnSrxWiUVZmzMgh6EkI-OxISlA8Ux6ydMd4wC5Vr3Z9oev_zpB373hOARLu7Mnc001tvHD5wUadeBKGo9Sjg6PjKuDdaam1g54baYbPpcswAbqqOtYo6nvWlzfOy2TOqSjWRPbElcohwGpM3L9kblVzSjMVb69VQ

QR-код

Такий захисний код можна знайти на упаковці на спеціальній марці, яка дозволяє перевірити продукт на оригінальність. Захист коду забезпечує особливий шар, непомітно позбутися якого просто неможливо. Потрібно сканувати код та отримати набір цифр. Його необхідно ввести на офіційному сайті бренду на сторінці перевірки оригінальності. Кожен фірмовий продукт має свій унікальний шифр — ідентифікаційний номер. Будь-який результат, більший за 1, свідчить про повторне введення комбінації цифр. Це означає, що свого індивідуального коду пристрій не має, тому перед вами — підробка.

Фабричне маркування

На упаковці оригінальної одноразки можна знайти спеціальне маркування. На ній вказані:

  • дата виготовлення;

  • дату, до якої можна використовувати електронку;

  • номер партії.

На підробці, зазвичай, така інформація просто відсутня. Отже, враховуючи ці деталі, переваги та недоліки Ельбару підробки ясно свідчать, що краще обирати оригінал. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...