• Главная
  • Мобільний додаток «Пакован» працюватиме у Краматорську, Сєвєродонецьку та Маріуполі
Новости компаний
17:00, 24 ноября

Мобільний додаток «Пакован» працюватиме у Краматорську, Сєвєродонецьку та Маріуполі

Новости компаний
Мобільний додаток «Пакован» працюватиме у Краматорську, Сєвєродонецьку та Маріуполі

«Пакован» – новий мобільний додаток розроблений українською командою. Його створеной для того, аби населення отримало можливість активно впроваджувати сортування вторинної сировини в домашніх умовах.Команда «Паковану» створила рішення, зрозуміле кожному користувачеві. Покупці зможуть, скануючи штрихкод товару, отримати інформацію про упаковку, її маркування та найближчі пункти прийому саме цієї сировини. Карти «Пакован» постійно оновлюються. Протягом останнього місяця жителі Краматорська, Сєвєродонецька та Маріуполя використовують застосунок. Як користуватись додатком? Насправді, дуже просто – завантажуєте, реєструєтесь за можливістю і наводите камеру «Пакован» на штрихкод товару. Після цих дій, отримуєте інформацію про маркування упаковки та розуміння того чи зможете здати її у пункт прийому сировини.Користувачі також можуть самостійно наповнювати базу товарів. Якщо, зісканувавши продукт, «Пакован» не відобразить інформації про тару, самостійно можна ввести всі дані про товар, включно із маркуванням сировини. Це дає змогу долучитись до створення «Паковану» самим користувачем.Таким чином, застосунок буде помічним для тих, хто хоче впровадити у своє життя принципи свідомого споживання, а також «Пакован» допоможе ще на стадії покупки зрозуміти, чи можливо здати упаковку від продукту, та які найближчі станції її приймають.Проєкт «Пакован», який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, реалізує ГО «Агенція трансформацій М.КЛАС» за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Мобільний додаток «Пакован» працюватиме у Краматорську, Сєвєродонецьку та Маріуполі, фото-1

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Доєднуйтесь до «Пакован» за посиланням:

https://apps.apple.com/app/id1537570060

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.pakovan

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Проєкт «Пакован»
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...