• Головна
  • На Луганщині вводиться в експлуатацію повністю готовий маршрут «Старобільськ - Новоайдар»
10:53, 23 листопада 2021 р.

На Луганщині вводиться в експлуатацію повністю готовий маршрут «Старобільськ - Новоайдар»

Подробиці ремонту розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Олег Кравцов. 

Завершені всі роботи на автодорозі Н-21 (Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк), від Старобільська до Новоайдару, км 0+000 – км 20+000 та км 20+000 – км 39+960.

Протяжність маршруту від Старобільська до Новоайдару –  40 км.Дорога проходить через населені пункти  Старобiльськ, Половинкине, Байдівка, Шульгинка, Штормове, Переможне, Денежникове, Новоайдар. Місце розташування ділянки на мапі  – https://goo.gl/maps/qyggEXzAWBCnpteu9

Ремонт  дороги  Н-21 проводився у рамках Національної програми #Велике_Будівництво.  Роботи виконували два підрядники,  у кожного було по 20 кілометрів дороги:    ТОВ «Ростдорстрой» (км 0 +000 – км 20 +000)  та ТОВ «Автомагістраль-Південь»  (км 20+000 – км 39+960). 

Роботи розпочалися в 2020 році. У поточному році – завершення всіх робіт, включаючи роботи з організації дорожнього руху. 

На фото можна подивитися  нанесену розмітку на новій дорозі Н-21 у районі села Шульгинка (роботи проводились ТОВ «Ростдорстрой»). 

По всьому маршруту Старобільськ – Новоайдар відбулося влаштування тротуарів та зовнішнього освітлення у населених пунктах, через які проходить траса; встановлені нові дорожні знаки, сигнальні стовпчики; встановлені нові зупинки транспорту. 

На виїзді із Старобільська, підготовлена  площадка для встановлення Укртрасбезпекою  пересувного габаритно-вагового комплексу (ГВК). 

Олег Кравцов впевнений, що #Велике_Будівництво це історія про безпечний рух транспорту та підвищення якості життя.

«Ще рік тому  дорога Н-21 – виглядала жалюгідно. Було чимало  нарікань від місцевих мешканців. На деяких ділянках на маршруті від Старобільська до Новоайдару, дорожнє покриття було абсолютно зношене, а пересуватися по такій дорозі було небезпечно. Сьогодні це сучасна, європейська дорога. Таким чином кожен мешканець Луганщини може бачити, що #Велике_Будівництво це не тільки можливість їздити нормальними дорогами, це не тільки безпечний рух транспорту, історія про підвищення якості життя наших громадян. У поточному році на  Старобільщині були відремонтовані дороги Н-21, Н-26. Історія продовжується, далі буде». 

Олег Кравцов зауважив, що роботи на дорозі Н-21 закінчені,  але повністю відновлена дорога не привід для порушення правил дорожнього руху та перевищення швидкості.  

Олег Кравцов наголосив:  «Ми нарощуємо темпи виконання робіт, нарощуємо обсяги та кількість об’єктів. «Велике Будівництво» – довгостроковий проєкт і ми розраховуємо на те, що у подальшому він буде набирати міць. За підтримки Укравтодору, за сприяння керівництва Луганської облдержадміністрації ми плануємо кардинально зміни ситуацію з дорожньою інфраструктурою Луганщини». 

Нагадаємо, всього на території Луганської області налічується 5912 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3629 км. Мережа автомобільних доріг загального користування державного значення налічує 1200 км.  Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

У 2020 році за Національною програмою «Велике будівництво» було відремонтовано  – 136 км доріг, у 2021-му – 225 км доріг, у 2022 році плануємо  – 288 км доріг. 

Всього за проєктом «Велике Будівництво» упродовж трьох років (2020, 2021 та 2022 рр.) капітальним та поточним ремонтом буде охоплено близько 650 км доріг. Це більш ніж половина доріг державного значення (1200 км)  Луганської області.

На фото – дорога Н-21,  село Шульгинка, Луганська область. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#большое строительство #ремонт #дороги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...