Молодь Донеччини й Луганщини отримає гранти від МОМ та Японії

Молодь Донеччини й Луганщини отримає гранти від МОМ та Японії

Мешканців Донецької та Луганської областей віком від 18 до 35 років, внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад, запрошують подавати заявки на участь у новому проекті з професійного розвитку. Проект впроваджує Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН з питань міграції, за фінансування від Уряду Японії.

Ініціатива розрахована на підтримку молоді, яка прагне професійного розвитку в галузі інформаційних технологій та дотичних сферах, а також має цікаві ідеї щодо розвитку своїх громад. Сто молодих людей, які проживають у контрольованій Урядом України частині Луганської та Донецької областей, отримають гранти на оплату професійних курсів вартістю до 700 доларів США та до 1 000 доларів США на ІТ-обладнання, необхідне для навчання та застосування отриманих знань (наприклад, ноутбук, комп´ютер, графічний планшет, програмне забезпечення тощо). 

Учасники мають запропонувати невеликий волонтерський проект на користь місцевої громади, який вони втілюватимуть під час або після навчання. Це може буде розроблення веб-сторінки для дитячого садочка чи бібліотеки, підтримка ІТ-мережі місцевої сільради, створення бази даних бібліотеки: перелік ідей не обмежено, головне – щоб вони принесли користь громаді. 

Охочі отримати грант повинні до 24 травня заповнити онлайн-заявку: https://bit.ly/анкетаIT-гранти

Детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до кандидатів на участь, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні

Відбір учасників програми здійснюється на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей для ВПО та членів приймаючих громад, а також для жінок і чоловіків.

грант Япония помощь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
247 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии