На період карантину для дітей та молоді з інвалідністю проводться онлайн заході

На період карантину для дітей та молоді з інвалідністю проводться онлайн заході

Про це повідомила директорка Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями Тетяна Баранцова. 

– У зв’язку з карантином, ми були вимушені перенести низку заходів для молоді. Проте, ми не припинили свою роботу – ми перейшли у режим онлайн, - розповідає директорка обласного Центру. – За проханням дітей та молоді з інвалідністю області, наш центр впроваджує низку онлайн заходів, які покликані надати психологічну, правову, медико-консультативну та інформаційну допомогу, сприяти творчому та особистому розвитку молоді.

Зазначимо, що в даних онлайн консультаціях/уроках/майстер класах/ зустрічах візьмуть участь висококваліфіковані медичні працівники, викладачі, митці, ІТ менеджери, юристи, психологи тощо.

Перелік основних заходів:

1.Створення консультаційних програм для жінок та дівчат з інвалідністю. Консультує професор Юлія Давидова  (вівторок, середа).

2.Проведення консультаційних програм щодо інформування інформації як уникнути короновірусної інфекції.

3.Оn-line зустрічі з офтальмологами «Як зберегти зір?», «Профілактика в домашніх умовах». Лікарі -офтальмологи (дитячі та дорослі).

4.Консультації з логопедом-дефектологом на тему «Як самостійно працювати з дитиною» (понеділок). 

5.     Онлайн уроки з англійської мови для дітей та молоді з інвалідністю, ВПО, дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах тощо (вівторок, середа, четвер).

6.     Онлайн уроки з алгебри, геометрії, фізики для дітей з проблемами здоров’я, ВПО, тих, які знаходиться в складних життєвих обставинах (протягом тижня кожного дня).

7.     Онлайн  зайняття з основ  фотографування. Створення відео уроків та презентацій, (вівторок). 

8.     Майстер класи «Сценічні секрети», як проходять з метою підготовки до Луганського обласного конкурсу «Лицарі та панночки Луганщини» (четвер).

9.     Онлайн зустрічі з соціокультурної адаптації та творчого розвитку  з дитячою письменницею, вчителем української та англійської мови Надією Марчук (п’ятниця).

10.                        Майстер-класи із створення якісних сайтів та пошуку бюджетних можливостей з ІТ-менеджером Олександром Трошаніним.

11.                        Соціально-правові консультацї з питань забезпечення технічними засобами реабілітації та засобами особистої гігієни, згідно Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» (п’ятниця).

Якщо ви та ваша дитина зацікавлена в участі у даних онлайн заходах вам необхідно зареєструватись, надіславши інформацію (П.І.Б., контактний телефон, skype) на електронну адресу Центру: centradaptaciii@gmail.com

Організатори Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганська обласна молодіжна ГО «АМІ-СХІД» за всебічної підтримки Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

инвалиды мероприятия онлайн
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
67 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии