• Головна
  • ЧОТИРИ МЕДАЛІ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ ПРИВЕЗЛИ НАШІ СПОРТСМЕНИ
12:27, 7 лютого 2018 р.

ЧОТИРИ МЕДАЛІ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ ПРИВЕЗЛИ НАШІ СПОРТСМЕНИ

З 1 по 3 лютого у Черкасах відбувся чемпіонат України серед кадетів з боротьби греко-римської.

Всього у змаганнях національної першості взяли участь 300 спортсменів з 20 областей.

Луганську область на змаганнях представляли: Швець Богдан (вагова категорія  45 кг), Тарасенко Данило (в/к 48 кг), Соловйов Кирило (в/к 48 кг), Нефьодов Давид (в/к 48 кг), Корєєв Данило (в/к 51 кг), Байрамов Нурлан (в/к 55 кг), Шестопалов Леонід (в/к 60 кг), Ладік Олексій (в/к 60 кг), Лантух Ярослав (в/к 60 кг), Політаєв Микита (в/к 65 кг), Сичов Ростислав (в/к 65 кг), Кравченко Владислав (в/к 65 кг), Коробенко Ростислав (в/к 65 кг), Дорошенко Денис (в/к 71 кг), Самарський Олександр (в/к 71 кг), Подакін Артем (в/к 80 кг), Ноженко Юрій (в/к 80 кг), Ковальов Олег (в/к 80 кг), Любімов Микола (в/к 92 кг), Ляхов Богдан (в/к 92 кг), Калашніков Святослав (в/к 110 кг).

За результатами всеукраїнської першості спортсмени  області вибороли срібні та бронзові винагороди.Так, Артем Подакін у своїй ваговій категорії 80 кг посів друге місце. Бронзовими призерами змагань стали: Святослав Калашніков (в/к 110 кг), Богдан Ляхов (в/к 92 кг) та Микити Політаєв (в/к 65 кг).

Ще два луганчанина Данило Тарасенко (в/к 48 кг) та Олег Ковальов (в/к 80 кг) увійшли до десятки кращих спортсменів.

Крім цього, команда Луганської області вийшла у ТОП-10 кращих команд України, посівши 7 командне місце!